Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    514
Hayırlı olsun canım 🙈Bende ikinci kıZımda hep erkek gibi hissettim hatta doğunca erkek olacak gibi geliyordu 😝Şimdi 3.üncü kız olduğunu hissediyorum bu yıl kız yılı doğru gibi 🙄
Hadi yaa kuzum valla bnde hala erkek hissedyrm cnm bakalım.degismez heralde değişirse mucize olur sanırım. Bide tersi çıkıyor demekki cnm yaa hislerim ben hep erkek hissetmistm inanki ama hayırlısı artık napalim

Hamilelikteki belirtilerin nelerdi ilk gebeliğinle aynımıydı
İlk.gebeligimde tamamen zıttı canım bu seferki kızımda olan hiç bişe olmadı bunda kuzum. Kızımda çok kusmustm bunda okadar olmadı sadece bulntilarm vardı bunda çok üşüyordm başlarda cnm smdi geçti tabi. Bide sürekli başım ağrıyor bunda cnm kızımda bikere bile agrimamisti. Valla bnde anlamadm baya değişik gectigi için acaba mi dedim bnde ama.doktor kız diyince ne diyim artkn

İlk.gebeligimde tamamen zıttı canım bu seferki kızımda olan hiç bişe olmadı bunda kuzum. Kızımda çok kusmustm bunda okadar olmadı sadece bulntilarm vardı bunda çok üşüyordm başlarda cnm smdi geçti tabi. Bide sürekli başım ağrıyor bunda cnm kızımda bikere bile agrimamisti. Valla bnde anlamadm baya değişik gectigi için acaba mi dedim bnde ama.doktor kız diyince ne diyim artkn
Canim çin takvimine falan baktin mi

Benimde ilk bebeğim kız ilkinde bulantıdan ölüyodum Et kokusundan tiksiniyodum halsizlik baş ağrısı saçlarım güçlenmişti bunda canım et istiyor bulantım yok halsizlikte yok saçlarım dökülüyor baya bilmiyorum farklı oluyor 2. Ler demekki

Benimde ilk bebeğim kız ilkinde bulantıdan ölüyodum Et kokusundan tiksiniyodum halsizlik baş ağrısı saçlarım güçlenmişti bunda canım et istiyor bulantım yok halsizlikte yok saçlarım dökülüyor baya bilmiyorum farklı oluyor 2. Ler demekki
Demkki cnm bnde anlamadm valla.ikiside farklı geçirip.aynu cinsiyet olan çok kişi varmış ama.demmki belirtilerle alakalı değil her gebelik kendine özgü

Aynen canım benim çok erkek olsun istiyorum ama rabbim bilir hayırlısını
Bende çok.istedim.inanki hala.inanasim.gelmiyor 2.kizimin olacağına içimden hala erkek.olucak diye geçiyor ama.nasubimizde ne varsa o olur ins Allah'ım heoimizin gönlüne göre versin inşallah sen ogrenmedinmi daha cinsiyeti yoksa 2.de kizmiydi

X