Erkek bebeğe hamile kalmak

Rozerinsmbl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
14
3
24
Bir düşük yaptım ve bebeğimin cinsiyeti erkekti uyguladığım taktik sayesinde diye düşünüyorum ailede deneyen birinin 3 kez arka arkaya erkek çocuk doğurdu iki kişi de erkeklere hamile..
Yine deniyorum olursa yazacağım 😍

Bir düşük yaptım ve bebeğimin cinsiyeti erkekti uyguladığım taktik sayesinde diye düşünüyorum ailede deneyen birinin 3 kez arka arkaya erkek çocuk doğurdu iki kişi de erkeklere hamile..
Sağlıklı evladım olsun diyeceğinize taktik uygulayıp erkek bebek istemek bunun kızı erkeği yok .

Anlamadığınız kısım şu senede bir tane kız getiriyor diyen kayınvalidelerin olduğu dönemlerden bu güne gelmiş bir yöntem o zaman ki çaresizlikten her şeyi denemiş görmüş geçirmiş insanların tecrübesi
İnanmayın böyle safsatalara doğru olsa sırayla kız erkek olurdu demi,bahsettiğinizz yıllarda bebeğin cinsiyetini erkeğin belirlediğini bile bilmiyorlardı.

Neymiş o madem konuyu açtın yaz da bilelim ne yöntemiymiş o

İlişkiden hemen sonra sağ tarafa yatmak sağ erkek olma ihtimalini artırır deneyen çok
Çok mantıklı gelmedi, daha başka bilimsel kaynaklı yöntemler var. Bir araştır istersen burada kk'da da gördüm konuları vardı hatunların 😂 Üç kızın mı var da erkek istiyorsun. Bacım benim üç çocuğum var, sonuncu süpriz oldu istemeden biraz. İflahım kesildi vallahi, yaşamıyorum. Dördüncüyü napacakskn

X