Erkek arkadaşımla sorunlarım

Arkadaşlar işi hakaret boyutuna vardırma sebebiniz nedir? Ben zaten işin içinden çıkılmaz bir halde olduğunun farkında olarak buraya yazdım. Normal olduğunu düşünsem anlatmazdım. 8 aydır sorunsuz giden bir ilişkide birden bu duruma düştüğümüz için burda fikir edinmek istedim, hakaret değil.

Ayrıca eve annesiyle konuşmaya gittiğimi söylemiştim. Annesinin hiç biseyden haberi yoktu ve dün bütün gece pcde kuzeniyle birlikte oyun oynadığını çok ses çıkardığını anlattı. Aldatma olmadığına eminim diyorum geri kalanlar doğru demiyorum.

Hakaret etmedim valla safı gözü açılmamış yaşı küçük anlamda kullandım eğer onu kastediyorsan.

Koca insanlar vatsapta cevrim ici olup olmadiklarini takip ediyorsunuz cocuk gibi ikinizde normal degilsiniz ikinizde guvenmiyorsunuz karsinizdaki bencil mamyagin teki neyi soruyosunuz evli degilsiniz bu adamla ayrilin gitsin yoksa cok uzulur aldatilirsiniz boyle iliski olmaz bunu anlamayacak bisey yok

Okurken bile öyle yoruldum ki,kendinize bu kötülüğü neden yapıyorsunuz ? Tamam beraber geçirdiğiniz 2 seneniz,güzel günleriniz olabilir çok seviyor da olabilirsiniz ama böyle biriyle ömür geçmez. Tam bir ömür törpüsü. Her şeyin acısını sizden çıkarıyor. Çünkü sizin ne olursa olsun arayacağınızı,görüşelim diyeceğinizi,alttan alacağınızı biliyor.

sen hala çözüm mü arıyorsun böyle bir insanla birarada kalmak için? git bi östrojenine baktır ne demek saygısız cahil cühela gibi konuşmuş ya okurken cringe oldum gerçekten adam mı yok dünyada da şunla uğraşacaksın engelle gitsin terbiyesizi. İftira atıyor sana iftiraaaa nasıl kabul eder nasıl yedirirsin kendine gelllll

Saygı ve anlayış bu ikisi olmadan olmaz. Diyelim ki çok seviyor, yeterli olmaz emin olun.
Buradan bakınca çok yıpratıcı ve toksik bir ilişki.
Aldatılma şüphesi içerisinde sürekli sizi boğması da sağlıklı bir kişilik değil gibi kişi kendinden bilir işi diyerek sonlandırıyorum.

Siz iyi misiniz ya, adam tehditler hakaretler ediyor iftirada bulunuyor. Bu da yetmezmiş gibi sürekli kontrol altına almalar, her şeye surat asmalar… Hayatınızda hiç sevilmediniz sanırım çünkü sevgi böyle bir şey değil ve size afedersiniz evcil hayvan muamelesi yapan adam için “ilgili, sevgili bana karşı” diyosunuz. Böylesi iğrenç bir adamı güzellemek de neyin nesi.

Adam çok net narsist. Bi de adam komik yani siz gülmüyor musunuz bu saçma manipülasyon mücadelelerine Ben olsam buna bir "ooooookeyyyy" çeker heryerden engellerdim, asla da ciddiye almam böyle bir insanı, tartışmaya bile değecek biri değil.

Toksık bı ınsan.Bunla sakın evlenme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…