ERKEK ARKADASİMLA SONUMUZ NASIL OLACAK MERAK EDİYORUM.

Marnin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2018
105
16
26
Arkadaşlar erkek arkadaşımla mesafe ilişkisi yaşıyoruz kafam da bir sürü soru işaretleri var. Kuzenimin arkadaşı olduğu için tanışıyorduk bana karşı duyguları çok yoğun ama ben bir seviyorum bir soğuyorum. O baska yerde yaşıyor ben başka yerde ama bana yakın olan bir şehirde okuyor. Ayda 1-2 defa buluştuğumuz oluyor. Şuan ikimizde okuyoruz. O henüz 1. Sınıfta ve dgs yapmayı düşünüyor daha sonra askerlik var is bulup para biriktirmesi var en az 6-7 yılımız var evlenmek için. Ne kadar sağlıklı bir ilişki acaba?

Uzaktan uzaga iliski yurutmek cok zor ve yipratici 2 taraf icinde buna katalanabiliyorum dersen ne ala :KK76: 8 senemizi gecirdik biz suan 2.5 yillik evliyiz 1.5 yasinda da oglusumuz var :emir_bebek::KK60:

ben bir seviyorum bir soğuyorum
Yine şu meşhur "soğudum" olayı... Sevgiyide aşkıda oyuncak ettiniz, mundar ettiniz iyice.
Seven soğurmuki ya? Soğumaz, çok extrem koşullar hariç soğumaz. Ama gel gorki zamane "aşkları" eksi derecelerde geziyor.
Sevmeyin siz. Madem olmuyor zorlamayın.

Ne yazık ki uzaktan ilişki yürüten/yürütmeye çalışan nerdeyse her tanıdığım sonunda ayrıldılar..

Sonunuzu merak etmiyorum cunki sonunuz yok. En kisa zamanda ayrilirsiniz siz. Uzak mesafe aşki öldurur ...

Uzak mesafe zor oluyo tatlım biz 3 sene uzak mesafe ilişkisi yaşadık, 4 yıldır da birlikte yaşıyoruz. Nişanlıyız şuan. Temmuzda da düğün var.
Ama ben hiç soğumadım.. Çok özlediğim zamanlar olmuştur, buluşamıyoruz diye kavga çıkardığım zamanlar da olmuştur. Bi günden bi güne de off uzakta soğudum ben demedim.
Uzaklık zaten zor ama soğumak tuzu biberi. Sen bence evliliği düşünme derim

seninde yaşın küçük büyük ihtimalle..hemen evlilik düşünüyorsan askerliğini yapmış okulunu bitirmiş biriyle ilişki yaşa..

ikinizde okuyorsunuz şimdiden evliliği düşünmenin ne anlamı var. 6 7 sene sonranın planını yapmak manasız. yaşayın görün.

Arkadaşlar erkek arkadaşımla mesafe ilişkisi yaşıyoruz kafam da bir sürü soru işaretleri var. Kuzenimin arkadaşı olduğu için tanışıyorduk bana karşı duyguları çok yoğun ama ben bir seviyorum bir soğuyorum. O baska yerde yaşıyor ben başka yerde ama bana yakın olan bir şehirde okuyor. Ayda 1-2 defa buluştuğumuz oluyor. Şuan ikimizde okuyoruz. O henüz 1. Sınıfta ve dgs yapmayı düşünüyor daha sonra askerlik var is bulup para biriktirmesi var en az 6-7 yılımız var evlenmek için. Ne kadar sağlıklı bir ilişki acaba?
konuların hep aynı.
ayrıl da çocuğu senden kurtar.

eşimle 6 sene konuştuk daha ikinci sınıfa gıdıoduk tanıştığımızda uni 2 ... ama mesafe zor bence ınışli çıkışlı sevgı olmaz bıtırmelısın....

X