Erkek arkadasimla kacmayi dusunuyoruz??

Angell1212

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
1
0
23
Henuz 20 yasindayim onceden madde kullaniyordum duzgun bi hayatim yoktu bakire degildim ve bir cocuk aldirdim. O siralar tanistik iste ayrildik tabi. Cocugu aldirdiktan sonra duzelmeye karar verdim ki duzelmek isterken kuzenim yatmak istedi baktim hic olmuyor tamamen eve kapandim. 1 sene sonra surekli bu cocuk karsima cikiyordu oyle yoluma degil tum yollar ona aciluyordu gibi bi sey annesini bile gordum nasil aklima gelmez? ya bi yaziyim ne olcak be ddm sonra siradan arkadas gibi konusmaya basladik. Gel evlenelim dedi ben kzlk drmlarni biliyosun ddi olsun dedi kader o dedi bende cok inandim tam o an cok sevmis olabilirim hatta cunku ben gecmisimi bilmeyen biriyle yapamam ben dktrp evlenmek istemiyorum. Neyse ailesi duyar sorunlar yasariz insanlar onu nasil eve aliyorsun der diye kacalim diyor ama ailemi dusundugumden ama gidip geri donersem diye korkmuyor degilim. Sizce kacarsam mutlu olabilir miyim?enuz 20 yasindayim onceden madde kullaniyordum duzgun bi hayatim yoktu bakire degildim ve bir cocuk aldirdim. O siralar tanistik iste ayrildik tabi. Cocugu aldirdiktan sonra duzelmeye karar verdim ki duzelmek isterken kuzenim yatmak istedi baktim hic olmuyor tamamen eve kapandim. 1 sene sonra surekli bu cocuk karsima cikiyordu oyle yoluma degil tum yollar ona aciluyordu gibi bi sey annesini bile gordum nasil aklima gelmez? ya bi yaziyim ne olcak be ddm sonra siradan arkadas gibi konusmaya basladik. Gel evlenelim dedi ben kzlk drmlarni biliyosun ddi olsun dedi kader o dedi bende cok inandim tam o an cok sevmis olabilirim hatta cunku ben gecmisimi bilmeyen biriyle yapamam ben dktrp evlenmek istemiyorum. Neyse ailesi duyar sorunlar yasariz insanlar onu nasil eve aliyorsun der diye kacalim diyor ama ailemi dusundugumden ama gidip geri donersem diye korkmuyor degilim. Sizce kacarsam mutlu olabilir miyim?

Yahu bu ana babalarin hic mi durma siniri yok!Ya cani cikana kadar sikiyolar,herseyde gozu kalmis herseye ac yetisiyorlar,yada saldim cayira mevlam kayira...Daha yasin kac senin de bu kadar sey yasayip bide kacmayi dusunuyosun?Otur oturdugun yerde...:KK34:

Madde ne yaw neden ettin ki neyse olan olmus, allah rahmet eylesin bebegine de, kuzenin de az pislik degilmis icine kapanman normal bunlardan sonra, ama onemli konu sevginiz var bu her zaman yoluma cikiyor dedigin erkek arkadasinla sevebilirsin ama iki ciplak bir hamama yakisir sevince samanlik seyran olmaz ahır olur çünkü dünyada para diye bir arac kullaniyoruz madem okul okumayacaksin alakan yok bari bir is bul ne yapabilirsen yetenegin neyse artik kaş alma olabilir kuaförun yanina gir meslek edinmeye bak veya garsonluk ogren veya magazaya girmeye çalış satis elemani olabilirsen ne mutlu guzel maas sigorta kazanirsin sonra kacarsin bir guzel senin maasinla kirayi odersiniz sevgilinin maasiyla gecinirsiniz veya ev arkadasi gibi yarim yarim masrafa katilirsiniz ama boyle kacalim sonra eve geri gelelimle iş olmaz eger paraniz yoksa ki o senin kullandigindan daha onemli bir madde hayatta kalmak için, ona ihtiyaciniz var. . Gecmisi unuturken ders de almaliyiz bir daha daha iyi korun ve maddeye hayır ki bunlari biliyorsundur artik...

X