Erkek arkadaşımın kıskançlık krizi!!

kokoskizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2015
22
36
merhaba arkadaşlar. 2.5 yıllık bir ilişkim var fakat erkek arkadaşım aşırı kıskanç. Onu çok seviyorum ve onunda beni gerçekten çok sevdiğini biliyorum fakat bu halleri bazen dayanılmaz bir hal alıyor. Kıskançlığı dışında çok iyi anlaşıyoruz birlikteyken çok eğleniyoruz ama giydiğime, geldiğime, gittiğime sürekli böyle herşeyi kontrol altına alma çabası var. Ailem yanımdayken bile bir şey buluyor illaki, ona senin sınırın bir yere kadar senden önce ailem var diyorum yok yine aynı. Saçma sapan kıskançlıklarının haddi hesabı yok. Örnek;Dün liseden samimi olduğum eski bir hocam fotoğrafımızı atmış sosyal medya hesabına diye delirdi. Oysaki haberim yok. Sinirlerini asla kontrol edemiyor ona karşı sürekli sakin yaklaşıp sakinleştirmeye çalışıyorum ama o daha çok sinirleniyor en sonunda ben de çıldırıp daha kötü bir hal alıyor tabi kavgamız. Onun bu kıskançlığıyla nasıl başa çıkacağım kafayı yiyeceğim

Fotoğraf attiysa ne olmuş? hakikaten yaş kac yani ? Ergen degilse ,Yaş ileriyse sen bundan kaç.

X