erkek arkadasimin ceket takintisi

GuerillaTanya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
834
7
kizlar ben kafayi yemek üzereyim..
erkek arkadasimla yaklasik 7 aydir birlikteyiz. kisin tanistigimiz icin ceket bana normal geliyordu tabi ama yazin ortasindayiz hala -20 derecede giyilebilecek kalinlikta ceketiyle dolasiyor.
gecen yanima geldiginde ( ben biraz uzakta okuyorum) dedim cikar su ceketi, cikartamam dedi ben zorla 1 saat ugrastim cikarmak icin yarim saat kadar cikardi ama sonra dayanamadi yine giydi.
iste en son yine 2 gün önce o ceketiyle geldi artik dayanamadim iyilikle anlamadi bende bagirdim bu ne ya dedim oda dedi ben kendii ciplak hissediyorum napim cikaramiyorum dedi.

ama kizlar bu normal degil yani herkes tuhaf tuhaf bakiyo ben kolsuz geziyom o yanimda -20lik ceketiyle deli ediyor sizce nasil davranmaliyim bagirmamdan dolayi da biraz küstü sanki

benim bir öğrencim vardı böyle yıllar önce. öğrencim dediysem, yetişkin bir adamdı, çok uluslu bir firmada müdür olarak çalışan biriydi. İş arkadaşı da onun bu durumundan bahsetmişti, hafta sonu gezmeye çıktıklarında millet kısa kollu gömleklerle gezerken o üzerinde ceketle geziyormuş(kalınca). Etrafta görenler de garipsiyormuş. Birden onu hatırladım, o yüzden yani arkadaşının elinden bir şey gelmiyordur belki de, hem açıklamış sana aslında, kendini çıplak hissettiğini söylemiş. CADIARZU benim o öğrencim de bu yüzden mi acaba öyle yapıyordu?fisfisfis

giysin ne olcak adam size demiş kendimi çıplak gibi hissediyorum diyee açıklama yapmışş.. adam size neden sıfır kollu giydin diye soruyormu ?? yapmayın allah aşkına yaa

banada sacma geldi ama
insanlar bazen bazi seylere takinti yapabiliyor
bu özellikle kiyafet olabiliyor
napican iste. insallah bu huyundan vazgecer
vazgecmesede sen vazgecir bi sekilde. alistirmalisin onu ceketsiz dolasmaya
alisirsa bidaha giymez zaten :)
anca ki$´in

benimde erkek arkadaşımın bi aralar ceket takıntısı vardı ve yazında giyiyordu ben bişey demezdım ama sonra takıntısı gitti sırnaşık şey bence çok üstüne gitme..
Çünki zamanla o takıntılar geçiyor

yavaş yavaş alıştırmaya çalış ne bilim daha ince bi ceket al ona bunu üzerinde görmek istiyorum falan de. sonra birlikte alışveriş yapın. derken öteki kıyafetleri giydikçe sıkılır herhalde ceketten.

Arkadaşınızın yaz günü kışlık bir ceketle dolaşması gerçektende rahatsız edici olmalı.Bence yavaş yavaş konuşup bu takıntısını atlatmasını sağlayın.Bütün uğraşlarınıza rağmen halen devam ediyorsa o zaman kesin tavrınızı koyarsınız.Kendisi bu duruma alışmış ve baya bi kabullenmişki bu durum kendisine normal geliyor.Bence aşılabilecek bir durum akıllıca aklına girmek lazım.Bi şekilde bu alışkanlığını bırakabileceğini düşünüyorum.Hoşçakalın...

bence boşuna üstüne gitmişsin erkek arkadaşının... var demekki bi bildiği... daha ılımlı yaklaşman gerekirdi bence

Bende olsam rahatsız olurdum açıkçası.

Yani ben kolsuz giyinerken o yanımda ceketle dolaşacak,garip gerçekten.

Bilmiyorum takıntılı insanları vazgeçirmek zordur aslında.

Ya uygun bir dille ikna etmeye çalışın ya da kesin tavrınızı koyun.

Mesela beraber alışverişe çıkın,birkaç bişey denediğinde ona çok yakıştığını söyleyin.

Akıllı bir şekilde etkilemeniz lazım.

hepinize tsk ederim...yorumlariniz icin...bugün söz verdi ince ceket giymeye baslayacakmis...herhalde sonra da tam cikarir yani o zamanakadar tekrar kis gelmezse hahaha

Belki kolunda yanık, kesik izi gibi bir iz vardır onu kapatıyordur kendince...Eğer takıntıysa takıntılı adamlar hayatın tüm alanlarında genel olarak zordur. Kolay gelsin :)

tabıkı ceketı sevıyor kendınıde gıymeyınce cıplak hıssedıyordur.hepımızın ufak tefek takıntıları var ama herseyınde bır usulu var yerimsenibenceketını gıysın hos guzel ama kıslık neden gıyıyor alsın bır yazlık ceket keten tarzı yada ınce kumaslardan gıysın yanı duşunun kızlar erkek arkadasınız yazlıklarla dolasıyor sız kaban gıymısınız garıp bı durum ama takıntı ıste dedıgım gıbı mevsımıne gore gıyınsın.CANIM SENDE ONUN CEKETINE TAKMISIN ODA CEKETE TAKMIS HAY ALLAH :1rolleyes:barı ınce bır kumastan yazlık bır ceket al hedıye et belkı kalından vazgecera.s.

canım herkesin kişisel tercihi
demek ki ceketinden vaz geçemiyor.
sen üstüne düştükçe de vazgeçmez inat haline gelir
bırak nasıl rahatsa öyle giyinsin zamanla vaz geçer.

bırak nasıl gıyınmek ısterse oyle gıyınsın sen usteledıkce o gıcıgına gıne gıyera.s erkek bu sınır seylerhepımızın takıntıları var bence sevıyormusun gerısını bosver:asigim: oyle sevkaydirigubbakcemile5

valla kizlar sizin dediginiz gibi yaptim bosverdim
ama öyle bisey oldu ki artik SINIRLERIME HAKIM OLAMIYORUM!

simdi bu benim yanimda bu gicik ceketini cikartmiyordu tabi yazin ortasindayiz o kalin ceketi cikarmiyo her neyse...bende yanik izi vardir felan sandim ama öyle bis yokmus ( arkadasi söledi )

bu erkek arkadasim bi kac arkadasiyla birlikte bi kampa gittiler.
o kampda ceketini CIKARMIS, hatta hic itiraz etmemis T SHIRT bile giymis! fotograflarda gördüm ve bunun ne demek oldugunu sordum
orda herkes icinde rahatsiz olmus cikarmis
bende dedim iyi o zaman benim ynaimda da cikarirsin HAYIR diyor
sen herkes deilsin sen normal karsilamalisn diyor

ve sirf bu kadarla da kalmadi
telefonunda eski kiz arkadasina yazdigi SIIRLER hala saklananlar kutusunda duruo!
bana silicem dedi bene tmm dedim
ama bugun geldiginde baktim yine DURUYO

ne zaman sileceksin dedigimde ise : Ben skintiya gelemiyorum silmek istersme silerim silmek istemezsem silmem

diyor yaaaaaaaaaa

delircem yaaaaaa

ya hayatım sabreedebılıyosan sabret
bnm de bı erk ark vardı fabrıkası vardı zengındı hep ceketle dolasıyodu ama yakısıyodu da
normalde gıyındıgı ooluyodu da ama nedense ceket gıyıyodu hep gobegını ortmek ıcın fln
onun sebebı vardı cnm bıde havalı gorunmek ıstıyodu
sen öle öleyse az gezdır yanıda
bu sana ceza de az gezdır ya da gunesın alnında cıkart terlesın terlesın terlesın
hahahayy
cok hainim
canım karısma madem ya begenmessen sallarsın

Ya ceketi gectim de o mesajlar ne oluyor bide ben isterdigim zaman silmek istiyorum sen böyle diyince kendimi kisitlanmis hissediyorum diyor
gelde sinirlenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…