Arkadaşlığımızı Bitiren Arkadaşım Barışmak İstiyor

Kızlar merhaba

Gecenlerde konu açmıştım buraya link koymayı bilmiyorum ama detay almak isteyenler geçmiş konuya bakabilir konuyu bilen bilir negatifinde negatifi bir arkadaşım var ama tanısanız bir insan bu kadarda karamsar olunur mu dedirtecek sekilde size şöyle özetleyeyim hayata hep karamsar bakan bir yapısı ona göre afrikalı çocuklar bile ondan daha şanslı...

Benim actigim konuya bir cok uye saglikli bir arkadaslik olmadigini bu arkadasligi sonlandirmanin daha hayirli oldugunu soyledi yakin bi arkadasimla konustum farkindamisin resmen senin enerjini emiyor dedi daha sonra

Sonra konusmayi bu konu uzerine jendi kesti bir aya ykindir konusmuyoruz kendisiyle ve onu zaman zaman ozlesemde samimi olmak gerekirse bu ayrılık bana iyi geldi ve arkadasim bugun beni aradi musait degildim acamadim
Sensiz herşey boş hep sen dönerdin bu defa ben döndüm diye ve gercekten ben onu sevsemde arkadasligi beni ciddi manada yoruyordu soyle soyleyeyim hic gorusmesek gunde 1 saat konusurduk ve inanin 40 dk sı onun hayatı sikayetleri arkadasligi bitiren o oldu ve ne yalan soylryeyim ayagima gelmiş firsat gibiydi ama simdi gen devam ettirmek istemiyorum nasil soyleyecegimide bilemiyorum konum cok uzun oldu ama kızlar nolur bana bir akıl verin
Hayatinizdan toksik insanlari uzaklastirin. Bitmis.gitmis birak dusme pesine

Zaten ayni sehirde degiliz 2-3 yilda bir gorusuyoruz ama hic gorusmesek en az gunde bir saat ifşa etnesinden korktugum seyler var bazen cekibdugim oluyor ama bazende yok ya yapmaz diyorum sadece nasil bitirecegimi bilemiyorum
Barışmış gibi yapıp sonra da sana çok kırıldım eskisi gibi olamıyorum diye mesafe koysanız 🙄 Kendini suçlu bulup ifşa etmez belki 😂

Kızlar merhaba

Gecenlerde konu açmıştım buraya link koymayı bilmiyorum ama detay almak isteyenler geçmiş konuya bakabilir konuyu bilen bilir negatifinde negatifi bir arkadaşım var ama tanısanız bir insan bu kadarda karamsar olunur mu dedirtecek sekilde size şöyle özetleyeyim hayata hep karamsar bakan bir yapısı ona göre afrikalı çocuklar bile ondan daha şanslı...

Benim actigim konuya bir cok uye saglikli bir arkadaslik olmadigini bu arkadasligi sonlandirmanin daha hayirli oldugunu soyledi yakin bi arkadasimla konustum farkindamisin resmen senin enerjini emiyor dedi daha sonra

Sonra konusmayi bu konu uzerine jendi kesti bir aya ykindir konusmuyoruz kendisiyle ve onu zaman zaman ozlesemde samimi olmak gerekirse bu ayrılık bana iyi geldi ve arkadasim bugun beni aradi musait degildim acamadim
Sensiz herşey boş hep sen dönerdin bu defa ben döndüm diye ve gercekten ben onu sevsemde arkadasligi beni ciddi manada yoruyordu soyle soyleyeyim hic gorusmesek gunde 1 saat konusurduk ve inanin 40 dk sı onun hayatı sikayetleri arkadasligi bitiren o oldu ve ne yalan soylryeyim ayagima gelmiş firsat gibiydi ama simdi gen devam ettirmek istemiyorum nasil soyleyecegimide bilemiyorum konum cok uzun oldu ama kızlar nolur bana bir akıl verin
Söyleme, cevap vermemen yeterli. Karşına çıkarsa da, karamsarlığından kurtulmaya çalışmayacaksan bundan sonra görüşmemeyi tercih ederim diyeceksiniz. Hayat mutsuzluğu kucaklamak için çok kısa

Umarim sizde kurtulursunuz benim arkadasim öncesinden iliskisini koparan insanlara hep beddua falan ediyordu acaba bundan mi korkuyorum yada onun nasil yalniz oldugunu bilip ona mi aciyorum diyorum birde ben herseyimi ona anlatabiliyordum acaba diyorum herseyimi anlatacak birine ihtiyac duydugum icin mi arkadasligimi devam ettirmek istiyorum
Haksızın bedduası tutmaz. Evet dana ihtiyacı var o yüzden dönüyor. Aynı şekilde eleştirirsen daha uzun süreli gitme ihtimali yüksek geldi bana

Liseli ergen muhabbetleri. Anlaşılan gerçek bir derdiniz yok saatlerce çene patlatıp kendinize acıyabildiğinize göre. Biraz sosyalleşin geçer gider. Allahın esrasına bile on paragraflık yazı döşemişsiniz çıkarın hayatınızdan gitsin.

benim de böyle bir arkadaşım vardı. hatta çok çok yakındık. aynı şekilde negatif bir enerjisi vardı, sonra araya başka muhabbetler girdi bana yalan söylemeleri sonucu arkadaşlığımız bitti. geçen gün uzun bir mesajla barışmak istediğini belirtmiş. cevap vermedim. çünkü toksikleşmişti artık.. eski yakınlık tekrar oluşmuyor bana göre.

Araya mesafe girmisken biraz daha görüşmeyim bence ila arkadassiniz diye her ay görüşmek zorunda değilsiniz 3 4 ayda birde gorusebilirsiniz .ama bana iyi geldi demenizden rahatladiginiz ve arkadaşınızın enerjinizi emdiği anlaşılıyor bence 1 ay çok kısa bir süre en az 2 ay daha gorusmeyin

Oha aynısının tıpkısından bende vardı. Çok seviyordum onu yani ortaokuldan beri tanışıyorduk lisede daha samimi olduk. Çok ruh eminiydi ama sevdiğim için hep ona destek olmam lazım psikolojisindeydim. Bir gün artık canına tak ediyor ama sonuçta bu kadar negatiflikle insan hayattan keyif alamıyor, hayır keyif alsan suç işliyormuşsun gibi oluyor saçma bir durum. Ben de gençtim yani arkadaşlarımı hep sahiplenen bir insandım ne olursa olsun destek olurdum ama psikoloji dayanmıyor ya. Görüşmediğimizden beridir ben de özlüyorum arada ama akıl sağlığım daha önemli yani dkdjdkdjd bende barışma derim 😂

Bende de vardı sizinki biraz aşırı tabi
Arar açarım alo derim mesela başlar caanım nooldu sesin kötü geliyor bişey mi oldu. Ya yok işte yok ne olabilir olsa bilirsin ayrıca alo dedi sadece 3 harf ne anladın bundan. Her telefonda aynı şey.
Yok desem de inanmaz
Onu inandırmaya çalışırken benim modum düşer. Beynim moralimin bozuk olduğuna inanır gerçekten moralim bozulurdu. Yanında ya da konuştuktan sonra kendimi iyi hissetmezdim.
Sürekli sen çok şey yaşadın çok zor günler geçirdin diye alakalı alakasız yerlerde söyler. Ya yaşadım bitti anasını satayım bi sus işte konu o değil. Ben unutmuşum sen niye unutmuyorsun.
Beni hep yarım kulak dinler ben konuşurken dikkati asla bende değildir. Hayatıyla ilgili iyi bişey olduğunda gece demez gündüz demez arar anlatır da anlatır. Haftada 3 gün konuşup diğer günler mesajlaşmazsak görüştük saymaz.
Biryere gitcez demeye korkardım birlikte gidelim der çünkü.
En son rahatsız olduğum şeyleri söyledim.
İnkar etti manipüle etmeye çalıştı. Sonra bi daha konuşalım dedi. Peki dedim. Bi daha da görüşmedik. Pişman değilim.

Kızlar merhaba

Merhaba ben bu konuda tecrübe sahibiyim size yardımcı olmak istiyorum.
Arkadaşınızın burcu ve yükselen burcunu öğrenebilir miyim öncelikle?

Bende de vardı sizinki biraz aşırı tabi
Arar açarım alo derim mesela başlar caanım nooldu sesin kötü geliyor bişey mi oldu. Ya yok işte yok ne olabilir olsa bilirsin ayrıca alo dedi sadece 3 harf ne anladın bundan. Her telefonda aynı şey.
Yok desem de inanmaz
Onu inandırmaya çalışırken benim modum düşer. Beynim moralimin bozuk olduğuna inanır gerçekten moralim bozulurdu. Yanında ya da konuştuktan sonra kendimi iyi hissetmezdim.
Sürekli sen çok şey yaşadın çok zor günler geçirdin diye alakalı alakasız yerlerde söyler. Ya yaşadım bitti anasını satayım bi sus işte konu o değil. Ben unutmuşum sen niye unutmuyorsun.
Beni hep yarım kulak dinler ben konuşurken dikkati asla bende değildir. Hayatıyla ilgili iyi bişey olduğunda gece demez gündüz demez arar anlatır da anlatır. Haftada 3 gün konuşup diğer günler mesajlaşmazsak görüştük saymaz.
Biryere gitcez demeye korkardım birlikte gidelim der çünkü.
En son rahatsız olduğum şeyleri söyledim.
İnkar etti manipüle etmeye çalıştı. Sonra bi daha konuşalım dedi. Peki dedim. Bi daha da görüşmedik. Pişman değilim.
Bdnde gecen gun konustum görusmeyi devam ettirmek istemedigimi soyledim tepkileri karsisinda dogru karari verdigimi anladim

Çok merak ettim şimdi ama tepkilerini :) söyler misiniz çok özel değilse
Yo özel degil
Bu durumun oncesinde ben yakin bi arkadasima gitmistim bi kac gunlugund oraya gittin degistin dedi şu kısma çok sasirdim ilk defa dile getirdi

Sen oraya gittin degistin zaten bir yere gidince değişiyorsun
Çok kırıcısın cok kincisin ne var yani döndüm
Kincisin vs

Ben kendine iyi bak deyince seni ilgilendirmiyor dedi
Sonrasinda vedalasmak icin iyi dileklerde bulununca ssnin duanida istemiyorum ne olume ne olune arkadaslarinin numarasi vardi sil onlarin numarasini falan hic baglantimiz kalmasin numaramida sil gibi şeyler

X