Erkek arkadaşım vücudumla dalga geçti

Berilcan

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2014
14
1
34
Meraba arkadaşlar, forumun yeni üyelerindenim. doğru yere mi açıyorum konuyu bilmiyorum ama konu açmayı başarabildiğime şükrediyorum, eğer bi yanlışım varsa yetkili insanlar el atsın lütfen. benim sorunum şu ki, erkek arkadaşımdan bunu hiç beklemezdim ama son zamanlarda vücudumla dalga geçmeye başladı. önceden çok zayıf bi insandım küçüklüğümden beri. kilo almaya çalış çalış derken şimdi biraz kilo aldım. boyum 1.57 kilom 63. göbeğim çıktı bacaklarımda çatlaklar oluşmaya başladı çok depresif bi haldeyim bu yüzden.

ve en son canımı sıkan olaya gelirsek erkek arkadaşım bana ''erkek gibi vücudun var resmen arkadan üçgen görünüyo omuzların bi kıza göre çok geniş'' dedi. ne kadar bozulmamaya çalışsam da kendime hakim olamadım. mesela yanında yürürken ''göbeğini içeri çek benim gibi fit birinin yanında öyle yürüme'' demeye başladı. tabi bunları gülerek söylüyor aklı sıra şaka yapıyor ama ben artık baya kötü olmaya başladım bu durum yüzünden.

omuzlarımı daraltmak için, yani şu üçgen midir nedir öyle görünmemesi için napabilirim? nasıl egzersizler neler yapmalıyım?ve tabi göbek erimesi ve çatlaklarla ilgili olarak ne biliyorsanız bana yardımcı olur musunuz lütfen :KK4:

Erkek arkadaşından çok senin ne düşündüğün önemli eğer rahatsız oluyosan diyet yap canım diyetisyene git kurtul fazlalıklardan ne diye depresyona giriyosun sen onunla dalga geç :))

Meraba arkadaşlar, forumun yeni üyelerindenim. doğru yere mi açıyorum konuyu bilmiyorum ama konu açmayı başarabildiğime şükrediyorum, eğer bi yanlışım varsa yetkili insanlar el atsın lütfen. benim sorunum şu ki, erkek arkadaşımdan bunu hiç beklemezdim ama son zamanlarda vücudumla dalga geçmeye başladı. önceden çok zayıf bi insandım küçüklüğümden beri. kilo almaya çalış çalış derken şimdi biraz kilo aldım. boyum 1.57 kilom 63. göbeğim çıktı bacaklarımda çatlaklar oluşmaya başladı çok depresif bi haldeyim bu yüzden.

ve en son canımı sıkan olaya gelirsek erkek arkadaşım bana ''erkek gibi vücudun var resmen arkadan üçgen görünüyo omuzların bi kıza göre çok geniş'' dedi. ne kadar bozulmamaya çalışsam da kendime hakim olamadım. mesela yanında yürürken ''göbeğini içeri çek benim gibi fit birinin yanında öyle yürüme'' demeye başladı. tabi bunları gülerek söylüyor aklı sıra şaka yapıyor ama ben artık baya kötü olmaya başladım bu durum yüzünden.

omuzlarımı daraltmak için, yani şu üçgen midir nedir öyle görünmemesi için napabilirim? nasıl egzersizler neler yapmalıyım?ve tabi göbek erimesi ve çatlaklarla ilgili olarak ne biliyorsanız bana yardımcı olur musunuz lütfen :KK4:

şakamı bu ya...vucudunun oyle gorunmemesı için uğraşacagına bence once erkek arkadasına yol ver...terbıyesız...ettıgı lafa bak...boyle adamlara nıye prim verırsınız anlamam

belki omuzlarının geniş olmasını beğenmiştir. ciddiyim. onun için öyle takılmıştır. göbeğe gelince bunu eritmesilisin. internette su diyeti diye bir diyet var. google yaz bak canım.

sende oturmuş erkek arkadaşım benimle nasıl dalga geçmez diye araştırıyorsun öylemi?

o adama neler denilir biliyormusun sen?

yapmayın bunu kendinize, resmen dalga geçmemiş aşağılamış adam :KK53:

'hadi koçum sana göbeksiz bir kadın bana da yüreği sağlam adam lazım' demen gerekiyor ama nerede... :KK31:

Lütfen kendi değerinizi düşürmeyin bu kadar,bu adamın sizin vücudunuza en ufak bir söz söyleme hakkı YOK.Lütfen kimseye hele ki bir erkeğe bu hakkı vermeyin.Gerekirse ayrılın.Sevgili bulunur da özgüveniniz ve özsaygınızı kaybederseniz zor gelir yerine bir daha.
Tavsiyeye gelince,çatlakların daha fazla oluşmaması için vücudunuza hergün bebe yağıyla bir güzel masaj yapın,eczaneden madecassol kremini alıp onu da çatlak olan bölgenize sürün düzenli olarak ve yeni çatlaklar oluşmaması için kilolarınızı yavaş yavaş çok ağır olmayan bir diyetle ve spor yaparak verin.Burada çatlak ve selülitle ilgili topicler var onlara da bir göz atın derim.Ve canınızı da sıkmayın.:21:

Son düzenleme:
haklısınız ama yeni bişey olsa çoktan ayrılmıştım 5 senedir sevgiliyiz hiç böyle huyları yoktu alınmakla birlikte anlam da veremedim. ayrılmadım ama alındığımı çok belli ettim soğuk davranıyorum anlamıştır heralde.

tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim onun istediği gibi bi görünüme bürünmekten ziyade benim çabam o yıkılan özgüveni toplamak için :KK43:

o madecassol adlı krem çatlakları iyileştiriyor mu yoksa bebe yağının yaptığı gibi yeni çatlakları mı önlüyor?

Bence kesinlikle darildigini soylemelisin uzuldugunu bilmeli ve bunun kotu bir davranis oldugunu anlamali saka da olsa bir kizla asla boyle konusulmamali ne kadar hassas oldugumuzu bilmeli.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Bence kesinlikle darildigini soylemelisin uzuldugunu bilmeli ve bunun kotu bir davranis oldugunu anlamali saka da olsa bir kizla asla boyle konusulmamali ne kadar hassas oldugumuzu bilmeli.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

konuşmuyorum zaten şu an :KK4: yani öyle küstüm diye dile getirmedim ama soğuğum baya neyin var deyip duruyo öküz işte alındığımı o kadar belli ettim ama anlamamış yüzyüzeyken sorarsa söylerim :KK14:

Anladığım kadarıyla uzun bir beraberliğin getirdiği laçkalık var adamda ama ne kadar olursa olsun bu şekilde konuşamaz konuşmamalı .tekrar böyle bir konu açarsa sert ve ciddi bir tavırla uyarın bence aynısını bende yaşadım zamanında böyle bi durumda kabullenip ses çıkarmadığınızda daha çok ezmeye başlıyorlar bugün kilo der yarın başka bişeyi beğenmez o yüzden önlemi şimdiden alın

Uzun ilişkilerin sürme sebebi sevgidir, eğer o bitmişse fiziksel eleştiriler başlar.. sen kendini onun istediği gibi yap, onun kusur gördüklerini düzelt, o başka bişey bulur, huyuna suyuna sarar.. Kısacası olduğun görüntü sana rahatsızlık veriyorsa, kendin için yap.. onun için değil.. bunu onun için yapman gerekirse ömür boyu aynı evde yaşaman gerek,kocan olması gerek, yani koca bile orantılı eleştirir karısını.. Arkadaşın bence biraz ağır olsun.. Sen onun bu laflarından bunalmak zorunda değilsin..

omuzlarını daraltamazsın canım kemiklerin yapısı değişmez. beniimkilerde geniştir. ona göre giyiniceksin. kalın askılı kare yakalı şeyler giyersen genişliği belli olmaz.vatkalı , karpuz kollu , omuzu fırfırlı kıyafetler giymiceksin.
göbeğinede takılma. herkes bir dönem kilo alıp verebilir.hergün 50 şınav birazda yediklerine dikkat et hemen düzelir. o zamana kadarda bol şeyler giymeye özen göster.
çatlaklar için malesef bi çare yok. çatlaklarını kapatıcak şekilde giyin.
herşey giyinmeden geçiyo.

Öncelikle bir şey yapacaksan erkek arkadaşın için değil kendin için yapacaksın. Çok katı olmayan bir diyetle ve biraz da sporla göbeğinden kurtulabilirsin. Selülitler için her gün düzenli yürüyüş yapabilirsin, çatlaklar için kremler var onları kullanabilirsin. Bir de vücut tipine uygun giyinirsin, olur biter.

Fakat, önemli olan erkek arkadaşının tavrı. Gülerek söylüyor demişsin ama sevgilin hadsizlik etmiş, aşağılamış seni.
Fit olmak, yakışıklı olmak, güzel olmak geçici şeyler. Günün birinde o da çok kilo alabilir ama önemli olan karakter. Ve üzgünüm erkek arkadaşında gram karakter yok.

Yanlış anlama canm ama omuzlarından kurtulacağına ilk önce sevgilinden kurtul hani Bi kerelik falan şaka yapılır ama surekli bunu dile getiriyorsa senin ne hissettiğin umrunda bile değil demektir Bi kere sende ona ne bu zayıflık kız gibi vücudun var de gül bakalım o sana ne tepki verecek kızarsada şaka yaptım dersin o nasıl dalgaya alıyorsa , herseyim anlarım ama seninle sevgiliye dış görünüşünün hiç Bi önemi olmamalı giyim değiştirebilirsin saçını değiştirebilirsin ama ne o erkek gibi falan sana normal uyarıda buluna bilir biraz kilo almışsın ben seni her halinle seviyorum kilo vermelisin biraz falan göbeğini içine çek fit görn falan ne demek ya insanlara görüntü için mi sevgilisiniz siz onun yaptıklarına alınmıyormuş gibi görünme tam tersine tavrını koy seni ezmesine izin verme kimse senden değerli değil bunu unutma . Hadime değil belki bu kadar yorum yaptım ama bunlar doğrular canm hayırlısı neyse o olsun inşallah doğru olan neyse o olur .

haklısınız dediklerinizi uygulayacağım ama dediğiniz gibi ben onun görüntüsü hakkında hiç öyle eleştiriler yapmam ya da sevdiğim için kusurları bile şirin görünüyo bana onun da böyle olması gerekiyodu zaten :44:

Hiç kimsenin sizinle dalga geçmesine müsaade etmeyin lütfen 😞

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

haklısınız dediklerinizi uygulayacağım ama dediğiniz gibi ben onun görüntüsü hakkında hiç öyle eleştiriler yapmam ya da sevdiğim için kusurları bile şirin görünüyo bana onun da böyle olması gerekiyodu zaten :44:

Aynen oyle canm gercekten cok sacma geldi bana da.. Sevgi varsa insan her kusuru da guzel goruyor ki sendekiler kusur bile degil bence baya terbiyesizlik yapms erkek arkadasin bunu iyice belli ermissindir umarm benm de baya sogumama sebep olurdu biri bana bunlari soylese...

Gobegin seni rahatsiz ediyosa erit ama onun icn degil haketmiyor cidden suan boyle dusunuyorm..

Kendin icn yapacaksan sayet bol mekik ve ebru sallinin hundred hareketini onerirmm

X