Erkek arkadaşım ve kafa karışıklığım

meraklimelahat80

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2024
7
-9
32
Merhaba kızlar 15 aydır bir ilişkim var erkek arkadaşım benden sekiz yaş büyük ben 25 yaşındayım.. Erkek arkadaşım beni seviyor mu amacı ne hiçbir şekilde anlamadım lütfen düşüncelerinizi söyleyin. Erkek arkadaşımla aynı şehirlerde değiliz her gün bir kere de olsa konuşuruz ama beni merak etmez çok sık aramaz yazmaz küstüğümde peşimden gelir kendini affettirmeye çalışır başka bir çabası yok bu ilişki için. İnstagramdan kızları ekliyor sorduğumda konuşmadığını öylesine eklediğini söylüyor. Konu evlenmeye geldiğinde kafasında bir şeyleri oturtamadığını söylüyor. Ailesi kapalı birini istiyor acaba nedeni bu mu. Yani bir insanın bir insanla konuşması için ya sevmesi gerekiyor ya da bir çıkarının olması gerekiyor yoksa neden 15 ayını benimle geçirsin anlamlandıramıyorum. Ben seviyorum ve vazgeçmek istemiyorum peki sizce biz ne amaçla konuşuyoruz Allah aşkına

Üyelik size aitse, 14 dakika önce üye olurken 25 olan yaşınızı neden 32 yazdınız ki.

Hiç yüz yüze görüştünüz mü? Mesafe ilişkisi olduğu için nasılsa uzaktasınız diye istediğim haltı yiyebilirim diye düşünüyor olabilir ki zaten kızları falan ekliyormuş. Size değer verse niye elalemin kızlarını eklesin? Sizinle iletişimi kesmemesinin sebebi de daha iyisini bulana kadar sizi cepte tutmak istiyor olabilir. Hiç güven vermedi bana.

Yani çok basit aşırı bir çaba gerektirmeden arada konuşabileceği elinin altında biri var öylesine sevmesi bir şey yapması gerekmiyor ki sonuçta sizin için dağları delmiyor? Yani günde 5 dakika ayırıp sizi köşede tutabiliyor trip atınca uğraşıyor herkes ilgiyi sever sosyal canlılarız asla sevmiyor %100. Vaktinizi harcamayın

Sevmiyor ve kafasına uyan birini bulduğunda anında terkedicek şu an bulamadı diye seninle konuşuyordur ayrıca uzaktan ilişkiden uzak durun benden size tavsiye...

Peki neden birlikteyiz bir cevap bulamıyorum
Bin tane nedeni olabilir belki karakteri böyledir, belki sıkıldıkça konuşabileceği biri elinin altında olsun istiyordur, belki geydir perdelemek için paravan bi ilişki yapmıştır vs vs her şey olabilir. Nedeninin ne önemi var ki? Sonuç olarak sizin ilgi ihtiyacınızı karşılamıyor niyesi nasılı hiç önemli değil.

O kadar belli ki hiç birşey hissetmediği sen ilişkiniz var sanıyorsun o ilişki bile değil oysaki, ben kendi hayatımda şunu çok net gördüm seven erkek asla hiç birşeyi uzatmiyor 15 ayda en azından sosyal medyasında fotoğraflarında olurdunuz, ailesiyle ve arkadaşlarıyla tanistirilirdiniz, sevildiğinizi hissederdiniz, bir gün kendi istediği gibi birini bulacak ve size bir kavga ile kendini terk ettirecek, bu dediğimi hiç unutmayin.

Sende erkekleri ekle,çok fazla arayıp sorma.
Aile babası olabilecek potansiyeli sende göremedim,kafamda oturtamadim de.
Bakalım tepkisi ne olacak ?
Sen de aynı tepkiyi göster sonrasında.

Adam sizi gercekten sevyseydi bu sorular kafanizda olusmazdi. Üstelik sizden kac yas büyük. Degmez bunun gibi birine kafanizi yormaniz. Yetmiyormus gib birde kadinlar ekliyormus sosyal medyada. Bu bile ayrilmak icin yeter cünkü gayet yeni birisini bulunca, sizi birakacak potanseyli var. Daha genceciksiniz. Kendi yasinizda size deger veren ve sizi cok seven biriyle beraber olun. Bos verin. Size deger vermeyene siz hic vermeyin.

Tanımadığı kızları ekleme amacı ne olabilir sizce? Tabii ki tanışmak. Yok konuşmadım bilmem ne ne önemi var sevdiğim adam başkasını ekliyorsa? Uzak mesafe ilişkisi için sağlam temeller gerekir. 15 aylık, elalemi ekleyen, evliliği kafasında oturtamayan biriyle yakın mesafe ilişkisi bile yürümez. Üstelik 33 yaşında yani evliliği kafasında 53 yaşında oturtsun madem beyefendi. Rica ediyorum basın tekmeyi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…