Erkek arkadaşım kına gecesine gidecekmiş

ney bu kadar ilginç geldi yahu ? Başka hediyelerde aldım ortam romantik olsun diye bu tip birşey yapmaya karar verdim . herhangi bir sosyal mecrada paylaşıyım diye de düşünmedim.

sosyal mecra için demedim zaten. bana her zaman saçma gelmiştir. ve dediğim gibi hiç bi erkeğin de bu tip şeylere bayıldığını sanmıyorum. kaldı ki yaptığınız şey planlı adama sürpriz bile olmayacak. çok fazla takılmışsınız bu doğum günü meselesine.

sosyal mecra için demedim zaten. bana her zaman saçma gelmiştir. ve dediğim gibi hiç bi erkeğin de bu tip şeylere bayıldığını sanmıyorum. kaldı ki yaptığınız şey planlı adama sürpriz bile olmayacak. çok fazla takılmışsınız bu doğum günü meselesine.
Kusura bakmayın ben yalnış okudum kalbim kırık ya ondan heveslendim erkek oldugunu unuttum

Kusura bakmayın ben yalnış okudum kalbim kırık ya ondan heveslendim erkek oldugunu unuttum

Seni çağırmadıkları için gitme. İkincisi o seni ezip gidiyorsa elbet onunda bulunamayacağı bir ortam gelicek ve sende gitmezsem olmaz diyeceksin. Ben olsam bütün süprizleri iptal eder doğum günü yapmazdım.bu kadar üstüne düşüp baskı yapmayın. Erkek milletini azcık havaya sokunca egodan şişiyorlar. Yapmaykm geri çekin kendinizi. Bende arkadaşlarımda çıkıcam diyin kaale almayın.mümkünse onun pek hoşlanmadığı birileriyle çıkın gezin fotoğraf atın keyfinize bakın :KK66:

Aynı sehirdeysen ve kınaya gitme imkanın varsa sende sevgilinle git senin ozel olarak davet edilmen cok önemli değil sevgilin gelmeni isterse onunla git. Doğum gününu sonra kutlarsiniz çok önemli değil ki

çok çok abartmışsınız. alınacağınz, kırılacağınız hiçbir şey yok ortada. adam ne yapsın, sizinle olmak için tutup arkadaşının kınasını mı ertelesin?

siz, sizi kınaya götürmemesine bozulmuşsunuz. açık açık "ben de geleyim mi?" diye sorsanıza?

Vallahi durust olayim. İster erkekli olsun ister sadece kadin. Kina gecesine gitmek cok gereksiz. Dugune gider anlarim. Kina gecesi nedir? Kizlar kiz arkadasina nedime vasfiylada gider oda normaldir. Bi erkegin bu denli istegi ne mana? Kina gevesinin oldugu gun suprizini yaparsin. Dugunede beraber gidersiniz. Yoksa supriz yapmazsin muhtesem de bir trip yer. Cok basit cozumleri olan konular benim icin :)

Seni davet etmemis ama sevgilinin yaninda olabilirsin bnce hem icin rahat olur dogum gununude gelince yapin

Ben yerinizde olsam davetli olmasam bile giderim. Sonuçta sevgilin davetli yalnız bırakmazdım ben. Şehir dışında da olsa günübirlik gidip gelinir yani. Süpriz için de madem süpriz yapmak istiyorum kına dönüşü plansız bir gün yaparım o işi. Gel sana şu gün süpriz yapayım zaten olmaz yani :)

Vallahi durust olayim. İster erkekli olsun ister sadece kadin. Kina gecesine gitmek cok gereksiz. Dugune gider anlarim. Kina gecesi nedir? Kizlar kiz arkadasina nedime vasfiylada gider oda normaldir. Bi erkegin bu denli istegi ne mana? Kina gevesinin oldugu gun suprizini yaparsin. Dugunede beraber gidersiniz. Yoksa supriz yapmazsin muhtesem de bir trip yer. Cok basit cozumleri olan konular benim icin :)

Tam olumamissiniz galiba dugun yurtdisinda yapilacakmis o yuzden gereksiz gelmedi bana. Buyuk ihtimalede dugun gibi bir kina olur.

Tam olumamissiniz galiba dugun yurtdisinda yapilacakmis o yuzden gereksiz gelmedi bana. Buyuk ihtimalede dugun gibi bir kina olur.
aa evet gercekten. Dikkat etmemisim. Dugun yirtdisinda olucak diye belirtmis. O zaman haklisiniz. Konu sahibide gitsin kinaya diyebilirim sadece.

X