Erkek arkadaşım kına gecesine gidecekmiş

Bu kadar özene, bezene değecekse yapın tabii ama genel olarak erkekler bunu anlamayacak kadar odun oluyor.

Bir de zaten tarihi ayarlanan doğum gününde kuş tutsanız gene tam olarak sürprizmiş gibi olmaz.

O kınaya gitsin, siz de ondan sonraki bir gün habersiz kutlama hazırlayın bence.

Aman bırak gitsin kına gecesine boşver sende o aksam arkadaslarınla çık eğlen hic takma.
Bu kadar büyük suprizler de yapma bence simariyorlar bi pasta neyine yetmiyor sanki o sana ciragan sarayinda kutlama yapmis.
Kina gecesinde de erkek arkadaşın kizi tebriklerken Nepp de hayirli olsun diyor desin kiz belki utanir.Ama sen sakin gitme bence davet edilmedigin yere kizin da totosunu kaldirma gidip bak bak ben cagirmadim ama gelmiş yüzsüz demesin.

Ben de böyle tepki verirdim. Tamam hafi erteleyelim doğumgününü, o kınaya da giderdim yani. Ben kendimi yiyeceğime o yesin:)

Neden kina gecesine ,dugune seni goturmuyor,arkadasi seni cagirmasa bile sevgilisisin ,
Beni cagiran esimi de cagirmis olur ,napiyim adama evde kal mi diyim ,
Kendi dogum gunu ertelemis devamli ,hic bisi yapma hevesim kacti de ,
Ayrica sen buna pek guvenme

Giyinir sualenir bende gidersim kinaya :KK66: dogum gununu de sonra yapardım.Gitmek isteyene buyur gideljm diyeceksin.

her sene olan doğum günü için bu kadar kendinizi paralamanıza anlam veremedim.
bi de ister az görüşür ister çok gidip gitmemek onun kararı. kınaya gidicem dediğine göre sizin plan ertelenmeli.

O kina gecesi dugun gibi olur. Standart kina ve kizlar diye dusunmeyin.
Sevgiliyseniz sizi tanimiyor veya bilmiyor olmalari mumkun. Bundan cagrilmamissinizdir. Bence cok tuhaf degil. Ben de bir cok kisiyi tek cagirdim. Kimseye sevgilini de al gel demedim. Ama bu sevgilini getirme demek degildi. O kadar stres aninda insan bunlara ugrasamayabiliyor.

Sizin icin kina tarihi ertelenemez. Ama dogumgunu ertelenebilir. Buna takilmayin. Ama sevgilinizin umarsiz tavirlarina takiliyorsaniz ona bisey diyemem. Biraz sure verin zaten ayni tavirlar devam ederse bakarsiniz bir icabina.

hiç birşey olmamış gibi davranıp doğumgünü yapmıyorum ozaman ? Triptemi atmıyım :cool: Şöyle hafif laf sokmalı oflamalı puflamalı bir trip atılmalı bence

Ben olsam o kadar önemsemez o kadar tepkisiz kalırdım ki deli gibi dert ederdi.
Bazı erkekler önemsenince rahat moda geçiyorlar. Sizinki de sanki biraz öyle..

her sene olan doğum günü için bu kadar kendinizi paralamanıza anlam veremedim.
bi de ister az görüşür ister çok gidip gitmemek onun kararı. kınaya gidicem dediğine göre sizin plan ertelenmeli.

ilk defa param var bonkörce harcayabileceğim, sımartmak istedim . Birazda hayalimdeki doğum gününü ona yaparsam ufakta olsa örnek alır belki diye.. Yapmıyacağım zaten baya baya hevesimi kaçırdı

b.k mutlu olsun
boşversene ya
parana yazık

ayrıca kına gecesi hergün olmuyor hayatta 1 defa oluyor merak salmıştır. hoş görmek lazım ama favranış biçiminden senin öküz birşey haketmiyor
tavır yap o sana süpriz yapsın sen birşey yapma barışın

O kina gecesi dugun gibi olur. Standart kina ve kizlar diye dusunmeyin.
Sevgiliyseniz sizi tanimiyor veya bilmiyor olmalari mumkun. Bundan cagrilmamissinizdir. Bence cok tuhaf degil. Ben de bir cok kisiyi tek cagirdim. Kimseye sevgilini de al gel demedim. Ama bu sevgilini getirme demek degildi. O kadar stres aninda insan bunlara ugrasamayabiliyor.

Sizin icin kina tarihi ertelenemez. Ama dogumgunu ertelenebilir. Buna takilmayin. Ama sevgilinizin umarsiz tavirlarina takiliyorsaniz ona bisey diyemem. Biraz sure verin zaten ayni tavirlar devam ederse bakarsiniz bir icabina.

kıza karşı bir garezim yok aslında. beni davet etmeyen sevgilim. artık gitsin ama özenmekte yoook artık :)

İnsanlar birbirlerine ne kadar romantik seyler hazırlıyorlar bu niye böyle odun anlamıyorum :KK12:

Ya seni niye koluna takip götürmüyor cok sacma , ne münasebet... Sevgilisiniz siz...
Bence sen oturup iliskinizi sorgula tatlim...
Siz artik berabersiniz,,dugunlere de insanlar sevgililerink karilarini kocalarini götürür....
Birde doğumgünü hazirlayacaksin... seni koluna takip goturmedigi icin odul mu veriyirsun....

ilk defa param var bonkörce harcayabileceğim, sımartmak istedim . Birazda hayalimdeki doğum gününü ona yaparsam ufakta olsa örnek alır belki diye.. Yapmıyacağım zaten baya baya hevesimi kaçırdı

ilk defa paranız var ve bunu sevgilinize helyumlu balon yapmak için mi harcadınız? valla çok ilginç bi yaşam tarzı söyleyeyim. hiç bi erkeğin de balondna bilmemneden hoşlandığını sanmıyorum.

Şımartmayın adam kısmını hele de sevgiliyken. Bi tişört alın yeter balon vs neymiş yani adam anlamaz. Siz o parayla kendinize yatırım yapın nikahınız olmayan adama para saçmayın ilerde çok pişman olursunuz

Ben böyle balonlu, cicekli böcekli süprizlerin birde kamaraya cekilip sosyal medyadan paylasilirsa genel olarak gösteris icin yapildigini düsünüyorum. Konu sahibi sizde öylesiniz demiyorum lütfen yanlis anlamayin. Ben dogum günlerinde klasik hediyelerden yanayim :)

Bir erkeğe bu kadar romantıklık, bu kadar hoşgörü,bu kadar özenmek çok fazla.
Kaçan kovalanır mantığı devreye girmiş,siz üzerine düştükçe sizden kaçacak.Bırakın o size yapsın,bir erkeğe balonlu bilmem neli dogum gunu kutlaması nedir Allah askına.

Bu kadar önemli ,bu kadar vazgeçilmez olduğunu hissettirmeyin.Ha bir de sizi neden götürmüyor acaba kınaya ?

ilk defa paranız var ve bunu sevgilinize helyumlu balon yapmak için mi harcadınız? valla çok ilginç bi yaşam tarzı söyleyeyim. hiç bi erkeğin de balondna bilmemneden hoşlandığını sanmıyorum.

ney bu kadar ilginç geldi yahu ? Başka hediyelerde aldım ortam romantik olsun diye bu tip birşey yapmaya karar verdim . herhangi bir sosyal mecrada paylaşıyım diye de düşünmedim.

yorulmana ve masrafa değmez. okuduktan sonra şahsi fikrim bu. adam kına gecesine gitmenin derdinde. çok önemsiyor olsaydı o gün seni de yanında götürmeyi isterdi. ama sanırım böyle birşeyin lafı geçmiyor. ben olsam sürpriz falanı geçtim hediye bile almak içimden gelmez.

X