Erkeğiniz bir centilmen mi?

aaa çetom bayaa bi centilmene yakınmış o zmn çok şaşırdımlaelaelaelaelae

arabanin kapisini acmakmi??benden ewel gidip nezaman arabaya oturdugunu bile görmem :)hakkini yemiyim kapi acmaz ama,arabaya gittigimde ammada bekletiyon ya,yinemi aynaya bakiyodun der:)

benimkinin yanından bile gecmiyor cenilmenlik kim benim koca kim.tam bir oduuuuuuuuuuuuuuuuuuundur kendileri

ayak ne demek, amuda bile kalkar.. ne centilmenliği, söylemesi ayıp anticentilmendir kendisi:mymeka:

bi akşam yemeğe çıktık, yemekten sonra arabaya gelirken, kapımı açmasını istedim.. kapınıda mı biz açalım?? gibi bi cevap geldi, bozuldum. ben kös kös yürürken, otopark görevlisi geldi, kapımı açtı ben bindim ve kapı kapandı....

tabi benimki köpürdü, ona noluyomuşta karısının kapısını açıyomuşşş, burda kocası varmışşşş...

sonraki hafta aynı yere yine akşam yemeğine gittik. yemek bitti ama benimkinin arabaya doğru bi gidişi varr, noluyo dedimmm. baktım, önce arabayı çalıştırdı, sonra indi kapımı açtı ve bekledi. bende aheste ahsete bindim ve kapıyı kapattı..

arabada kendince seviniyor '' hahahaa ondan önce ben açtım kapıyı''....

demekki bir musibet, bin nasihatten iyiymişş...

evet çok centilmen aşırı bazen sıkıyor özellikle de tuvalete gititğimde kapı önünde beklemesi çıldırtıyor bir rahat bırak değilmi:Roflol:

kız kibele senin kocanda centilmenin centilmeni olmuş canım
benimki yukardaki listeye göre az centilmen
adanada yaşayanların fazla centilmen olması beklenemez zaten
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…