Erdemli'nin dükkanı kapanıyor, fiyatları siz belirleyin yok pahasına /satılmıştır..

merhaba buradaki yanyana beyaz ve sarı gömlekler 36 beden fakat kalıpları nasıl acaba birde likralımı bilgi verebilrimisiniz size zahmet ben 38 bedenim olm ihtimalini düşünüyorum da koltukaltından göğüs olçüsünü de vereb,ilirseniz çok sevinirm aynı zamanda diğer taraf dada siyah çantanızı beğendim olursa hepsini bir düşünücem

Canm koltukaltindan olctum 82 83 cm cikti. Ust bedeniniz kucukse olur diye dusunuyorum. Kumasi hafif likrali

canım 2 tane çanta beğendim biri yeşil biri beyaz onlarla takas düşünürmüsün

Buraya da yazayım tekrar siyah çanta oldu ya bana , beklerim hiç dert değil . Geldiğinde gönderiverirsin. Heyecanla bekleyeceğim , çok teşekkür ederim.

Kızlar 3 haftadır şehir dışındaydım. Konuyla çok fazla ilgilenemedim.. Ürünlerime 21. sayfadan itibaren bakabilirsiniz. İndirimleri kaçırmayın

Olsun hic onemli degil benimde isim aceleydi kargoda cok oyalaninca sikinti oldu. Neyseki hallettik onemli olan o

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eki Görüntüle 1039961

Kargo yola çıktı hayırlı olsun

Kargom geldi , çok güzelmiş çanta çok beğendim . Teşekkür ederim. Koruma kılıfını bile göndermişsin sağol :)

Ben boyutlarını sormayı unutmuşum kaçıracağım paniğinden , biraz küçükmüş benim düşündüğümden . İsteyen olursa aldığım fiyata gönderebilirim. Rica etsem yazım kalabilir mi burada . Yok dersen hemen silerim.

Tabiki kalabilir ama kullanamayacaginiza uzuldum cunku cok hevesle beklediniz cantayi,kismet degilmis. Yaziniz kalabilir isteyen arkadaslar olursa yonlendiririm. Geztapo arkadasimizda istemisti o cantayi ben once sana soz verdigim icin ona satamamistim istersen ona sor hala ilgileniyor mu cantayla.

Teşekkür ederim , çok beğenmiştim resiminden ve geldiğinde de gerçekten tam resimdeki gibi çok güzel dedim. Ama panikten işte ölçü sormamışım , oğlanın eşyalarını vb. koyarım diye planlamıştım. Onun için küçük kaldı zaten , normal kullanım için boyu ideal. Yazarım Geztapo ya şimdi , sağol . :)

Ben de cok begenerek almistim ama bana da kucuk geldigi icin kullanamamistim. canta kucuk degil
aslinda sadece bizim ihtIyacimizi karsilayamadi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…