Epilasyon sonrası koyu lekeler oluştu

meeery

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2009
27
0
kızlar benimde sorunum epilasyon aleti kullanıyordum.. (şimdi kullanmıyorum...) bacak arasındada kullanıyordum bacagımın iç taraflarında lekeler oluştu sonra rengi koyulaştı lütfen yardım edin acilennn ... :KK43:

bendede aynı sorun vardı canım 3 ay önce doktora gittim bana excipial diye losyon verdi onu sür dedi ben de tüylerimi aldıktan sonra onu sürdm ben faydasını gördm gece yatmadan sürüyodm ilk sürdgn bikac saat bacakların benek benek oluyo ama sonra geciyo günde 3 kez de kulanabilirsn dedi eczane bir de tavsiyem banyoya her girdiginde iyice bacaklarını kesele cıktıktan sonra losyonu sür kese cok ii geliyo bacak arandaki koyuluk icin limonu da öneririm benm bacaklarım cok güzel simdi insallh sende pürüzsüz bacaklara kavusursn

kızlar kafayı yicem artık ten çorap giymeden dışarı çıkamaz oldum etek giymekten wazgeçtim artık bana artık birisi kesin çözüm sölesin batıklarımda war kıl köklerimde belli oluo resmen jiletle alınmış gibi ağdada kullandım aynı eplasyon aletiylede alıyorum aynı değişmiyo çıldırmak üzereyim bunun yüzünden denize 4senedir gitmiyorum offff lüften yardım:KK43:

batıklarım epilasyon aleti kullanırken çok fazlaydı.sirle düzelir dendi,sadece azaldı boshayallersmile
sürekli kese yaparım ama bende ne yazık ki kurtulamadım kafamçokkarıştı
burdaki önerilenleri herşeyi yapmaya çalışıyorum,limon önerildi,sürdüm yaktı biraz tahriş etti
s.hansen bacak spreyi aldım eczacının önerisi ile
onuda uygulamak zor,küvette süreyim dedim battı heryer :1no2:
geçici çözüm olarak şimdilik böle gidiyor etek giydiğimde
herşeye katlanıyorum tek ki geçsin diye ama... :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
yeni önerileri takip edeceğim
belki çözüm bulabiliriz

selam kıslarrr

ben uzun zaman jilet kullandıktan sonra sir ağda ile almaya başladıgım zaman bende ciddi boyutta batık problemi olmuştu...
en iyi ve tek çözüm KESEaklinialirimsmile

X