......Enerji İksiri......

il defa duydum bı otu nasıl şekli şemali nasıl kullanıyorsunuz paylaşabilir misiniz bizimle ayrıca izniniz olursa başlığa yazabilir miyim paylaşımınızı

canım benim çok teşekkür ederim çok yardımcı oluyorsun

misafir berekettir. kısmetiyle gelir. onların mutluluğu ayrı ama benim zaten yıldızım düşük çok çabuk nazara gelen biriyim.
yataktan başım kalkmazdı bekarken de ..annem hep okurdu.
insanlar kem gözle bakmasa bile değdirebilir nazarı.

sürekli mesela eşimle yorgunuz evde. uyuklarız vs... evde ağırlık var arındırmam lazım acilen.
,yatagın altına tuz koydum.. bakalım..
şuana dek bir onu yaptım. hafta sonu lavanta sirke adaçayı şap start alcak

kızlar nerede okudunuz mu bilmiyorum ama en az 14 gün de bir adaçayı tütsüsünü yenilemek gerekiyormuş. .... bence ilk başlarda enerjiyi arındırmak için haftalık yapılabilir herhangi bir geri tepkisi olmaz bence...

ah ne demezsin
tamam bunu deneyeceğim bu hafta sonu ben

tuzu haftalık değiştiriyoruz unutmuyoruz

Ya kizlar ben adacayi tutsusu yapiyorum evi sirkeyle siliyorum ama su sapi nerede bulucam ve nasil yapicam resim paylasirmsiniz

Ne mutlu "TÜRKÜM" diyene...

Ya kizlar ben adacayi tutsusu yapiyorum evi sirkeyle siliyorum ama su sapi nerede bulucam ve nasil yapicam resim paylasirmsiniz

aktarlarda var... süslü dekoratif kaplara evde salonda neyin içine derseniz koyabilirsiniz

mrb kızalr oh ne ii etmişsiniz.....negatif enerji yüklendi dün üstüme resmen..yeni paylaşımşlar varmı

Ben yeni tutsuler buldum ama birazcik isim var yagmur yagmadan halilari aliyim paylasicam sizinle :)

Kızlar hazı tütsüler hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ben sandal ağacı kullanıyorum zaman zaman. .

bir rivayete göre şöyle anlatılır; peygamber efendimiz zamanında kem gözlü bir adam bir kervan geçerken develere baksa tüm develer oracıkta yıkılır ölürmüş. bir gün bu adam yine bir kervan geçerken kem gözle bakmış tüm develer oldukları yere yığılmışlar ama tek bir deveye hiçbir şey olmamış. orada bulunanlar peygamber efendimize bu olaydaki kerameti sorduklarında Peygamberimiz o devenin yüküne bakmalarını söylemiş. deve şap taşıyormuş. ve böylelikle şap ın nazara iyi geldiği öğrenilmiş.

bir kumaş parçasına sarıp cepte ya da kıyafet içinde taşınmalı.
eriyip çatladığında taş değiştirilmeli.
ben öğle aramda aldım.akşama evime koyacağım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…