Endoskopik alin kas ve göz kapağı ameliyatı sonrası sıkıntılar

Geçmiş olsun.Doktorunuz kim?Umarım zaman geçtikçe memnun kalırsınız.Ben de oldum.Çok pişmanım.Servet ödedim ve sonuç tam bir fiyasko.Çok fazla sorun yaşıyorum.
Merhb bende oldum tam bir hafta oldu sonuç neden kötü oldu acaba ne zmn oldunuz bende bu yorumlardan sonra korku ile bekliyorum sonucu şuan dediğiniz gibi berbat görünüyorum ama ciddi derecede şişlikler ve morluklarım var hiç kendime benzemiyorum sürekli eski fotoğraflarima bakıyorum pişman olmaktan korkuyorum

Çok geçmiş olsun. Dilerim benimki gibi olmaz. 7 ay oldu. Durum aynı. Baş ağrım biraz hafifledi ama ilaç alıyorum. Adetim de kesildi aylardır. Doktor ağrı kesiciler yapar dedi. Zaten aylarca ağrı kesici aldım.
Teşekkür ederim cidden çok üzüldüm sizin için keşke yapabileceğim bişey olsa

Merhb bende oldum tam bir hafta oldu sonuç neden kötü oldu acaba ne zmn oldunuz bende bu yorumlardan sonra korku ile bekliyorum sonucu şuan dediğiniz gibi berbat görünüyorum ama ciddi derecede şişlikler ve morluklarım var hiç kendime benzemiyorum sürekli eski fotoğraflarima bakıyorum pişman olmaktan korkuyorum
Olumlu dusunun olumlu olsun. En basta cidden kotu gorunuyor. Zamanla oturur insallah. Henuz cok erken sizin icin.

Benim de 4. Ay daha kotuydu. Moralinizi bozmayin. Ama aynen. Elmaciklarim cok sis. Gozlerim cukurun icinde minnacik
Su anda 4. Aya gore daha iyi. Saclar bende de ayniydi. Su anda hepsi toparladi. Minik minik cikti. Kasinma icin iyilesme belirtisi dediler.
Insallah duzelir ve guzel olur. Sizin icin de aynisini diliyorum. 🙏🏼
Merhaba, gecmis olsun yeniden. Su an memnunmusunuz . Bende bir kac aya kadar ameliyat olmayi dusunuyorum o yuzden soruyorum. Doktorunuz kim eger benim gorusucegim doktorlardan biriyse bilmek istedim. Tesekkurler

Merhaba, cok gecmis olsun. Bende ameliyati dusundugum icin fikir vermesi acisindan soruyorum. Doktorunuz kim ? Yuz germeyle ilgili kotu yorumlari okuyunca bende dehsete dusuyorum. Umarim ameliyat olduktan sonra pisman olmam. Yuzumuzdeki yorgunluk gitsin biraz moral olsun diye ameliyat oluyoruz iki kati husran ve komplikasyonlarla simdiki halimizden daha kotu duruma dusuyoruz bu da Turkiyedeki kanunlarin hastayi korumamasi yuzunden. En kisa surede iyilesip istediginiz sonuca ulasirsiniz insallah.

Merhaba, cok gecmis olsun. Bende ameliyati dusundugum icin fikir vermesi acisindan soruyorum. Doktorunuz kim ? Yuz germeyle ilgili kotu yorumlari okuyunca bende dehsete dusuyorum. Umarim ameliyat olduktan sonra pisman olmam. Yuzumuzdeki yorgunluk gitsin biraz moral olsun diye ameliyat oluyoruz iki kati husran ve komplikasyonlarla simdiki halimizden daha kotu duruma dusuyoruz bu da Turkiyedeki kanunlarin hastayi korumamasi yuzunden. En kisa surede iyilesip istediginiz sonuca ulasirsiniz insallah.
Doktorum hakan Çepni ama ben doktorum için asla kötü die bişey diyemem çünkü bütün araştırmalarima göre bu gidişhat norml görünüyor ama okuduğum yorumlar beni korkutuyor 10 yıldan fazladır aynı doktora gidiyorum burun ameliyati dolgu kaş kaldırma gibi ameliyatlarda oldum hepsinden çok memnun kaldım o yüzden sonucu tam gormeden asla doktorum için kötü diyemem çok ilgili samimi ve sonrası da hep ulaşabiliyorum dediğim gibi beni şuan yorumlar korkutuyor bakalım bekliyorum sonucu yazcm yine şuan icn henüz bi değişiklik yok

Çok geçmiş olsun. Dilerim benimki gibi olmaz. 7 ay oldu. Durum aynı. Baş ağrım biraz hafifledi ama ilaç alıyorum. Adetim de kesildi aylardır. Doktor ağrı kesiciler yapar dedi. Zaten aylarca ağrı kesici aldım.
Özelden fotoğraf atar mısınız rica etsem ameliyat öncesi ve şimdisi

Merhaba, gecmis olsun yeniden. Su an memnunmusunuz . Bende bir kac aya kadar ameliyat olmayi dusunuyorum o yuzden soruyorum. Doktorunuz kim eger benim gorusucegim doktorlardan biriyse bilmek istedim. Tesekkurler
İyi düşünün. Bence değmez. Kac yasındasınız ki? Hangi doktorları düşünüyor sunuz? Sayarsanız içlerinde var veya yok diyebilirim.

X