Endometriosis (Çikolata kisti)

Tıkalı diye ameliyat olmuştum fakat ameliyat sırasında içinde çikolata kisti de gördüm onu da çıkarttım dedi. Yalnız gebe kalmaya bak bu kist 6 ay sonra tekrarlar demişti. Çok korktum 5 ay oldu bugün gittiğimde iyi dedi tekrarlamamış temiz. Yani şimdi herhangi bir kistim yok çok şükür.

olur allahın izniyle canım ben 17 yaşında sancıyla gitmiştim 12 cm kist çıkarmışlardı benden. sonrasında sağ tüpümde enfeksiyon vardı. işte doktor dedi sol tarafın temiz 6 ay ordan deneyelim yaşında küçük olmazsa eylülde başlıcaz tedaviye dediç. bende tamam deidm. ya enteresan olan şu ki adetlerim düzenli ağrım sızım yok hiçbir şikayetim yok ama kistim var:)

Çok geçmiş olsun canım. Ama bildiğim kadarıyla çikolata kisti adet düzensizliği yapmıyor zaten. Hem yaşın küçük hemde yeni evlenmişsin. Bence de biraz bekle stres yapma sadece olur Allah ın izniyle

Çok geçmiş olsun canım. Ama bildiğim kadarıyla çikolata kisti adet düzensizliği yapmıyor zaten. Hem yaşın küçük hemde yeni evlenmişsin. Bence de biraz bekle stres yapma sadece olur Allah ın izniyle
inşallah canım stres yapmamak elde değilde işte 1,5 yıllık evliyim ama 2 aydır bebek için çalışmaya başladık

inşallah canım stres yapmamak elde değilde işte 1,5 yıllık evliyim ama 2 aydır bebek için çalışmaya başladık
Aslında keşke korunmasaydın belki de kendiliğinden olacaktı ama geçti. Şimdi de henüz 2 ay olmuş isteyeli. Tedaviye başlamak için gerçekten çok erken. Olucaktır bence

Aslında keşke korunmasaydın belki de kendiliğinden olacaktı ama geçti. Şimdi de henüz 2 ay olmuş isteyeli. Tedaviye başlamak için gerçekten çok erken. Olucaktır bence
korunmadım canımda başıma gelenleri anlatsam gülersin sanırım evlendim bi hafta sonra kayınpederim öldü eşim çok kötüydü 3 ay toplanamadı. sonra tam kendine geldi hadi hazırız derken ben trafik kazası geçirdim doktor 6 ay yasakladı bebişi omiriliğimde problem vardı. o da geçti evet bu ay başlıyoruz dedik ocakta eşim düştü boynunu kırdı 2 ayda ordan gitti derkeeennn işte 2 aydır allaha şükür bi sağlık problemimiz yokda devam ediyoruz.:):):)

gülerek anlatıyorum ama gerçekten zor bi dönemde geçtik ne fiziken ne ruhen bi türlü olmadı allahın hikmeti işte vardır bi zamnı diyip allaha duaya devam

Canım yeni gördüm bu msjını yaa neler olmuş öyle. Çok çok geçmiş olsun. Tabiki düşünecek durumda değilmişsiniz. Büyük büyük geçmişler olsun. Sadaka verin canım. Her şeyin başı sağlık. Çocuktan daha önemli hatta. İnşallah bi sıkıntı çıkmaz artık

sağolasın canım kurban da kestik :) aynen öyle bizim sağlığımız olmadan o bebişlerde gelmiyo

Merhaba kizlar, benim 2 yildir cikolata kistim var. Bazi konularda çok yazdim. Su anda kistim 5-7 cm. Iki bucuk yildir cocugumuz olmuyor. Artik iyi bir doktora gorunmek ve tedaviye baslamak istiyorum. Ameliyat laparoskopi asilama ya da tup bebek... Ankara da iyi bir doktor ariyorum. Infertilite konusunda uzmanligi olan. Önerilerinizi bekliyorum. Ozellikle devlet arastirma hastaneleri tercihim. Yardimci olursaniz cok sevinirim. Mutlka aramizda iyi bir doktora rast gelen olmustur. Simdiden cok tesekkur ederim

geçmiş olsun canım. ben trabzonda yaşıyorum ama anakrada görümcem zübeyde hanım etlik hastanesi varmış sanırım orada tüp bebek tedavisi uyguluyo çok çok memnun

geçmiş olsun canım. ben trabzonda yaşıyorum ama anakrada görümcem zübeyde hanım etlik hastanesi varmış sanırım orada tüp bebek tedavisi uyguluyo çok çok memnun
Anladim canim cok sağol. Peki ozel bir doktor ismi varmi? Ve sende de mi cikolata kisti var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…