Endometriosis (Çikolata kisti)

Ben Güvenc bey ve Erbil bey arasında kalmıştım.Öncesinde Acıbademle görüştüm,Bülent Traşın asistanıyla.Çok tatlıydı,ilgilendi,sordu falan.Sonra burada bazı olumsuz yorumlar okudum,kendi düşüncem,çok bilinen,göz önünde olan doktorlar yoğun oluyor ve gerekli ilgiyi alakayı göremiyorsunuz.Ya da ilk görüşmede görüp,sonrasında ki hic bir aşamada yanında olamıyor...
Beni oradan vazgeçirdi birkac bu tarz yorum.

Sonra kistle arastırdıkça da hep Erbil bey gözüme çarptı ve hiç düşünmeden ona gittim...

Hadi bakalim hayirlisi.allah gonlune gore versin bian once kavustursun bebegine insallah.sonucunu banada bildirirmisin merak ediyor olacagim. :KK66:

Ben temmuz ayinda gidicem insallah istanbulda yasamiyorum cunku tatilde gitmemiz lazim.erbil beyi bende duydum cok iyi bi dr mus.yani kararsiz kaldim ben bahcecimi memorial mi acibademmi bilemedim.ama bahceciyi aradim telefonda bi dr la gorustum bana hormonlarimi sorunlarimi sordu ilgilendi telefonda bile soyle yapariz boyle yapariz anlatti ve guven verdi.sekreter kizda bana basari yuzdesi soyledi en iyi merkezlerden biri oldugunu soyledi.o yüzden bahcecide karar kildim ama simdide ordaki dr lardan hangisi endometriozis ve tup bebek konusunda daha deneyimli bunu arastiriyorum.yardimci olursan fikir verirsen sevinirim.
Endometriozis konusunda ben Yücel Karaman a güveniyorum . İstersen bi araştır bak ne demek istedigimi anlarsın. Bir on görüşme yap canım öyle karar ver mutlaka

Tamam canim cok tesekkur ederim malum istanbulda yasamadigim icin detayli arastirma yapamiyorum ancak netten oldugu kadar.bu goruslere ihtiyacim var dikkate alacağım cok tesekkurler tekrar

Tamam canim cok tesekkur ederim malum istanbulda yasamadigim icin detayli arastirma yapamiyorum ancak netten oldugu kadar.bu goruslere ihtiyacim var dikkate alacağım cok tesekkurler tekrar
Ben de istanbulda değilim aylarca araştırdım burda birisi söylemişti sonra gittim memnun kaldım . Bahceci ye gittim on görüşmeye ben de oraya isinamadim.

Kızlar merhaba benimde çikolata kistim var. Rahim filmi çektim sıvı geçti ama doktor tüpler şiş dedi kist hasar vermiş dedi. Sizlerin de mi tüpü hasarlı yoksa herkeste hasar olmuyır mu

Kızlar merhaba benimde çikolata kistim var. Rahim filmi çektim sıvı geçti ama doktor tüpler şiş dedi kist hasar vermiş dedi. Sizlerin de mi tüpü hasarlı yoksa herkeste hasar olmuyır mu
Bende rahim filmi cektirdim ama herhangi bir sorun cikmadi canim.kiminde var kiminde yok yani.

Cevap verdiğin için teşekkür ederim benim biraz daha ileri evre demek ki
Benimkide 3. Evreydi canim biri 8 cm biri 3 cm iki cikolata kisti ve ameliyat oldum.bas belası bi hastalik iste bu.neremize ne zarar verecegini bilmiyoruz.benimde kist yok suan tupler acik kalitesizmi yumurtluyorum embriyomu tutunamiyo belirsiz iste.allah hepimizi kurtarsin bu illetten

Benimkide 3. Evreydi canim biri 8 cm biri 3 cm iki cikolata kisti ve ameliyat oldum.bas belası bi hastalik iste bu.neremize ne zarar verecegini bilmiyoruz.benimde kist yok suan tupler acik kalitesizmi yumurtluyorum embriyomu tutunamiyo belirsiz iste.allah hepimizi kurtarsin bu illetten
Amin inşallah ben tüp bebek yapacagım sen denedin mi tüp bebek canım

X