Endometriosis (Çikolata kisti)

Allah senin yardimcin olsun ben kurtuldum darisi basina.senin yardima falan ihtiyacin yok ben olsam adami netten arastirir ne kadar basarili bir dr oldugunu kendi gozlerimle gorurudum.bende yorumlar usulu buldum ve arastirdim kolay gelsin sana.

Allah senin yardimcin olsun ben kurtuldum darisi basina.senin yardima falan ihtiyacin yok ben olsam adami netten arastirir ne kadar basarili bir dr oldugunu kendi gozlerimle gorurudum.bende yorumlar usulu buldum ve arastirdim kolay gelsin sana.
Üslubun çok kötü . Sen de burda insanları kandırma . Yumurtaliga zarar vermiyor diye . Böyle birşey yok bunu bil . Endometriozis ile ilgili yurt dışı makalelerini bile okudum . En iyi yapan doktor bile yumurtaliga zarar verir . Ama az zarar verir. Yeni üyesin gelir gelmez doktorun isminden başka birşey soyleyemiyorsun. Ayrıca bu ameliyatlar elbette ki kapalı olmalı ama açık ameliyat olmasi gereken durumlarda olur . Önce hastaligi araştır .

. bu sayfayi inceleyin.(önder koç burada hastalarin yorumlari mevcuttur ben dr buradan buldum.) miyom cikulata kisti gebelik butun bilgiler merak ettikleriniz bu sayfada.birde su siteye girin inceleyin (kadinhastaliklariankara.com) hastalarinim yazmis olduğu yorumlari egtm bilgilerini makalelerini aldiği butun egtmleri okudum hasta yorumlrima kadar ordaki yorum yapan beni yonlendiren doğru insani bulmami sağlayan butun hastalara tskr ederim.artik kimseye cvp yazmicam cunku butun bilgiler bu adresde.acil sifalar herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
www.memoriel.com.tr. bu sayfayi inceleyin.(önder koç burada hastalarin yorumlari mevcuttur ben dr buradan buldum.) miyom cikulata kisti gebelik butun bilgiler merak ettikleriniz bu sayfada.birde su siteye girin inceleyin (kadinhastaliklariankara.com) hastalarinim yazmis olduğu yorumlari egtm bilgilerini makalelerini aldiği butun egtmleri okudum hasta yorumlrima kadar ordaki yorum yapan beni yonlendiren doğru insani bulmami sağlayan butun hastalara tskr ederim.artik kimseye cvp yazmicam cunku butun bilgiler bu adresde.acil sifalar herkese.
Yanlış anlamayın ama doktoru zaten araştırıyoruz tedavi olmuş biri olarak size ne kadara maall olduğunu merak ediyoruz neden fiyat hakkında bilgi vermekten çekiniyorsunuz anlamış değilim

Arkadaşlar ben de Dr önereyim size. Ben ameliyat olmadım bu yüzden ameliyat olmayı düşünmeyenlere önerebilirim. Benim Dr um çok pozitif ve işinin ehli. Daha şikayetini söylediğin anda aslında ne olup ne olmadığını anlıyor ve muayene edince de yanilmadığını anlıyorsun. Bugün bi arkadaşım daha gitti çok memnun kalmış. Hiç bir şekilde insanın canını sıkmıyor ve panik yaptırmıyor. Benim Dr um özelde çalışmıyor ama bence en iyi Dr lar devlet hastanelerinde. Tabi bu benim kişisel fikrim. Cerrahpasa tip fak. Prof. Dr Altay Hoca. Ameliyatlarda nasıl bilemem ama bu kistin takibi ve gebelik olmasında çok iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca tüm tahlilleri ücretsiz yaptirabiliyorsunuz ve ben her zaman tip fakültelerinin laboratuvarlarına daha çok güvenirim. Allah hepimizin şifasını versin

Arkadaşlar merhaba..24 yaşında her şey yolundayken bir ay adet olmadım. Adetsiz geçen 1.5 ayın sonunda sancılı bi adet yaşadım ki hayatta sancım olmazdı. Doktor muayaneye aldı bi baktık sol tarafta 11 santimlik kist çıktı tabi ben işin esprisindeyim olayı tam idrak edemedim. Bide üniv de son yılım falan hiç takamam onu :) neyse memlekete döndüm biz anlamaya çalışıyoruz neyin nesi bu..bi gittik doktora neymiş meğer dünyam başıma yıkıldı gitmediğim doktor kalmadı hepsinin inatla söylediği şey ameliyat ve evlilik 2 yıl oldu ve bende ameliyata girmek konusunda acayip korkuyorum. Girmek bi şey değil tekrarlama durumu kısırlık falan derken moral sıfır :KK43: ve işin kötüsü şimdi sağ tarafta da var 3 santimlik. Biraz motiveye ihtiyacım var sanırım çünkü beni bi tek siz anlarsınız :KK66: :)

Canım evli misin şu anda . Öncelikle amh hormonuna baktır yumurta rezervi hakkında bilgi verir. Evliysen rahim filmi çektirmelisin. Eğer ameliyata karar verirsen iyi araştır iyi ellerde ameliyat ol ki yumurta rezervine çok zarar verilmesin. Bence karbonatlı su içmeye başla bu karbonat sayesinde çoğu kişinin kisti kaybolmuş ya da küçülmus. Çikolata kisti için karbonat sayfasına bakabilirsin

Evl
Canım evli misin şu anda . Öncelikle amh hormonuna baktır yumurta rezervi hakkında bilgi verir. Evliysen rahim filmi çektirmelisin. Eğer ameliyata karar verirsen iyi araştır iyi ellerde ameliyat ol ki yumurta rezervine çok zarar verilmesin. Bence karbonatlı su içmeye başla bu karbonat sayesinde çoğu kişinin kisti kaybolmuş ya da küçülmus. Çikolata kisti için karbonat sayfasına bakabilirsin
Evli değilim ...evet bide o tehlikeleri varmış :KK43: Erciyes üniversitesi tıp fakültesi bana en cazip gelen yer memlekette bura olunca :) karbonatlı su değilde iyi bi aktardan karışım ve çay aldım şu an onu kullanıyorum. onu kullananlarda parça parça dökülmeler olmuş soğan kürünü de denemiştim bunu da bi deniym olmazsa bide onu denerim artık.

Evl

Evli değilim ...evet bide o tehlikeleri varmış :KK43: Erciyes üniversitesi tıp fakültesi bana en cazip gelen yer memlekette bura olunca :) karbonatlı su değilde iyi bi aktardan karışım ve çay aldım şu an onu kullanıyorum. onu kullananlarda parça parça dökülmeler olmuş soğan kürünü de denemiştim bunu da bi deniym olmazsa bide onu denerim artık.
Bence eczanede satılan karbonatlardan alıp dene canım. Senin tercihin ama ben tip fakültesinde ameliyat olmak istemezdim.

Merhaba kızlar içinizi rahatlatmaya geldimmmm :) 4 yıldır sag tarafta over kıstle savastım kuculmedı her defasında benı acillik etti cok sıkıntılar yasadım son ıkı ayda solda bır anda çıkolata kıstı cıktı agrıdan duramıyordum gunde 3 agrıkesıcıyle ayakta kalıyordum dayanamadım ordan oraya ordan oraya derken özel hastanede laparaskopi oldum ve suan cokkkkk rahatımmmm sakın korkmayın sakın psımanım sımdıye kadar bu acıları cektıgım ıcın zaten bayıltıyolr hıcbseyden haberınız olmuyor sonrası cok az sıkıntınz olur agrı bıle olmuyr ve ben 3 aylık evlıyım melıyt olalı 1 ay oldu cok rahatm amelyattan sonra adet oldum sukur agrısız gectı sımdı tekrarlamaması ıcın cocuk yapıcazz tekrarlamasından cok korkuyorm bende

Napyon cnm bi gelişme varmı beni hastaneden çağırdılar tedavimi uygulucaklr bilmiyorum adetin ikinci günü çağardılar bi kaç güne adet olurm ztn

Hormonlarina bakacaklardir canım. Ben biraz ara vercem daha atlatamadim . Eşimde de sorun olunca zaten bize doktor direk tüp bebek dedi .
Evet cnm tüp bebek için bende hazır değilim valla ilk tüp bebekte yaşadıklarmi yaşarm diye korkyrm belki başlamazlar ama sadce tahlil için cagrmazlr

X