Endometriosis (Çikolata kisti)

kızlar merhaba 4 senelik evliyim hiç hamile kalamadım endometriosis den şüpheleniyorum ama yumurtalıklarımda değil muayenede bişey çıkmadı araştırırken internette ca 125 diye bir test varmış onu nerede yaptırabilirim detin 3. günü yapılan testlerin içinde bu da varmı kızlar biri bana yardımcı olabilirmi çim hiç rahat değil eşim kısmet değil bir zamanı vardır diyor ama ben sonuna kadar araştırmak istiyorum
Esinle beraber doktra gitsenz cocuk istiyrz dye zatn arastirirlar canm tahliller yaparlar ikinizede belki sorun sende olmayabilir sen iyi bi doktra çık bence

Esinle beraber doktra gitsenz cocuk istiyrz dye zatn arastirirlar canm tahliller yaparlar ikinizede belki sorun sende olmayabilir sen iyi bi doktra çık bence
cnm 3 tane doktora gittim herşeye bakıldı sperme hormonlara sizin çocuğunuz olur diyorlar ama olmayınca bende derin araştırıyorum şimdi yapmadığım kür kalmadı laparoskopi istedim doktordan daha erken dedi inanın şimdi yapacağız deseler yaptırırım doktor aşılama mecburen dedi 4 seneyi duyunca aşılamadan önce bu testi yaptırmak istiyorum çünkü benim yumurlamadan sonra adete kadar rahmimde değişik bir ağrı oluyor sebebini bulamadım ansızın tutuyor ağrı kafasına göre gece gündüz demeden sonra beni ağrıyla birlikte üşüme tutuyor bu ne olabilir sizce

cnm 3 tane doktora gittim herşeye bakıldı sperme hormonlara sizin çocuğunuz olur diyorlar ama olmayınca bende derin araştırıyorum şimdi yapmadığım kür kalmadı laparoskopi istedim doktordan daha erken dedi inanın şimdi yapacağız deseler yaptırırım doktor aşılama mecburen dedi 4 seneyi duyunca aşılamadan önce bu testi yaptırmak istiyorum çünkü benim yumurlamadan sonra adete kadar rahmimde değişik bir ağrı oluyor sebebini bulamadım ansızın tutuyor ağrı kafasına göre gece gündüz demeden sonra beni ağrıyla birlikte üşüme tutuyor bu ne olabilir sizce
Eşinin sperm morfolojisine dna hasarına hormonlarina baktirabilorsiniz
Rahim filmi çektirdin mi canım peki

Benm kistler yumurtalklrmdaydi aşırı agriyla hep hastanelik oluyodum cnm ama senin dediğin gibi bi ağrı yaşamadım rahim filmi cektrdinmi peki

rahim filmide çektirdim kızlar o da temiz bir şey çıkmadı tüplerimde açık başka ne olabilir ki çektiğim bu ağrının sebebini bulmam lazım doktorlara söylüyorum onlarda bir şey yok diyorlar anlamadım bende

rahim filmide çektirdim kızlar o da temiz bir şey çıkmadı tüplerimde açık başka ne olabilir ki çektiğim bu ağrının sebebini bulmam lazım doktorlara söylüyorum onlarda bir şey yok diyorlar anlamadım bende
Psikolojik de olabilir canim kist olsa Ultrasonda görülür du bence bir sorun yoksa olur inşallah iyi düşün iyi olsun

Yok canm çift taraflı kistler 5 ce 2 cm ameliyat önermiyor doktor eşimde sorun yok tup bebek denemlisin dedi beklyrz bakalım olur diye ama olmayacak sanırım normal yolla
Benmde cift tarafliydi cnm 5 ve 6 cm esimde sorun yok doktr bnada beklicz dedi tüp bebek dedi yaptm tutmadi agrilarmda daynlmz olunca amelyt oldum sen kac senedir bekliysn

Amin inşallah hepimiz mutlu haberlr verirz burda cnm tedavi goruyomusn şuan
Ben 2 yıldır bekliyorum canm amh dediğin hormon tahlillerimi adetliyken yapılan onlar iyi düzeyde çıktı rahim filmi de çektirdim tüpler açık çıktı yumurtalik rezervlerim de iyi durumdaymis ama olmuyor işte bekliyoruz olur diye bi Umut . Çok zor bi durummus ben 1 yılda korundum hemen olur sandım hiç bu kadar bekleyeceğim aklimin ucundan geçmezdi napalim bu da bi imtihan

Benmde cift tarafliydi cnm 5 ve 6 cm esimde sorun yok doktr bnada beklicz dedi tüp bebek dedi yaptm tutmadi agrilarmda daynlmz olunca amelyt oldum sen kac senedir bekliysn
Ameliyat riskli dedi doktorum 2 taraflı olduğu için yumurtalik rezervlerini azaltır dedi direk tüp bebek denemelisin dedi Şansın yüksek olur dedi ama bazen bende dayanamyrm ağrılara bu aralar. ilişki sırasında ağrımda başladı git gide kötü oluyor sanki. Sen ameliyat tan önce mi yaptrdin tup bebeği bi de ne kadar oldu ameliyat olali

Ben 2 yıldır bekliyorum canm amh dediğin hormon tahlillerimi adetliyken yapılan onlar iyi düzeyde çıktı rahim filmi de çektirdim tüpler açık çıktı yumurtalik rezervlerim de iyi durumdaymis ama olmuyor işte bekliyoruz olur diye bi Umut . Çok zor bi durummus ben 1 yılda korundum hemen olur sandım hiç bu kadar bekleyeceğim aklimin ucundan geçmezdi napalim bu da bi imtihan
Amh yumurtalik rezervi cnm bende iki yildir bekliyorum ama hic korunmadm cnku biliyodum kistler yüzünden olmucagini amelyt oldum inşallah şimdi olur sende kafani rahat tutmaya calis cnku hersey norml diyosa doktr olur Allahn izniyle beklemk zor biliyorum ama beterin beteri var bizmde imtihanmz buymus

X