Endometriosis (Çikolata kisti)

Çok sağol cnm bende gazi cikaramadim agrimda cok oldu nyse atlattim cok şükür adet döneminde agrin olmuyo demi artk. Balik hapi iciyodum amelyttan once ozamn devam edeyim cnm sende inşallah hayrlysa tüp bebek le hamile kalirsin bnce sendede sorun kalmadi Allahn izniyle olurr inşallah
İnsallah bir daha bu hastalıkla ugrasmayiz. Şimdi adet ağrısı yasamiyorum hatta Adetimin ilk günü gezebiliyorum maşallah :))) eskiden adet olduğum gün agridan kivranirdim ağlardim ağrı kesiciler bile fayda etmiyordu off. Hatta eşim gece bana o kadar üzülurdu ki uyumamisti bi kere . Şimdi çok şükür . Yalnız ameliyattan sonraki adetim biraz ağrılı olmuştu . Benim 4 ay oldu ameliyat olalı . Kesinlikle omega 3 e devam et. Bol su iç süt içme . Canım beslenmene çok dikkat et.

İnsallah bir daha bu hastalıkla ugrasmayiz. Şimdi adet ağrısı yasamiyorum hatta Adetimin ilk günü gezebiliyorum maşallah :))) eskiden adet olduğum gün agridan kivranirdim ağlardim ağrı kesiciler bile fayda etmiyordu off. Hatta eşim gece bana o kadar üzülurdu ki uyumamisti bi kere . Şimdi çok şükür . Yalnız ameliyattan sonraki adetim biraz ağrılı olmuştu . Benim 4 ay oldu ameliyat olalı . Kesinlikle omega 3 e devam et. Bol su iç süt içme . Canım beslenmene çok dikkat et.
Çok şükür ya inşallah bidaha sıkıntı çekmeyiz cnm ilk adetindeki ağrı cokmuydu hastanelik olmusmuydun. Tamam cnm dikkat edicem artk toparlamam lazm cok zayfladm

Hadi ya bende gobekte ki kalir dye tahmn ettm orda dha cok dikis var ya kac yerden delik senin
3 deliğim var canım . Gobekteteki belli değil ancak ben anlarım orda da dikiş olduğunu. Sanırım ameliyattan 1 hafta sonra aldirdim. O dikiş yerlerini eliyle gerseydi acimazdi yumuşak deriden hayvan gibi çekti ağladım öyle nazli biri de değilim Oysaki.

3 deliğim var canım . Gobekteteki belli değil ancak ben anlarım orda da dikiş olduğunu. Sanırım ameliyattan 1 hafta sonra aldirdim. O dikiş yerlerini eliyle gerseydi acimazdi yumuşak deriden hayvan gibi çekti ağladım öyle nazli biri de değilim Oysaki.
Oha ya bilmediği işi yapmasnlar bari. Bende 4 delik var

:))) benim kıstler çok acayipmış cd yi verdi doktor bana geçen ay izledim bir kısmını gerisine bakamadım . 3 kist birbirine yapışmış iyyyy
Aman izlmeseydin ztn benmde ikisi birbrne yapisikmis aman kurtlduk cok şükür inşallah tekrrlamz bidha ben soğan suyu icmeyi düşündüm tekrrlamamasi icin ama bide dediklerne dikkat edicem

X