Endometriosis (Çikolata kisti)

Mrb arkadaşlar. Haftaya salı günü ameliyat olacağım laporoskopi dedi doktor bakalım ne olacak. Sizlere bir sorum olacak ameliyat olan arkadaşlar ne kadar süre içinde iyileştiniz? işyerinden ne kadar izin almalıyım?

merhaba arkadaşlar, ben de cuma günü laparoskopi olacağım. 3 tane kistim vardı ve geçen ay bir tanesi (yaklaşık 5 cm) patladı. umarım kimse yaşamaz bunu çünkü yaşadığınız adet sancısından çok çok şiddetli bir sancı. kistim patladığı için doktor ameliyat önerdi ki 1 yıldır hiç ameliyattan bahsetmedi bana. gerek yok bunlarla da hamile kalabilirsin diyordu sorduğumda. sanırım patlamasından ve 1 yıldır hamile kalamadığımdan dolayı ameliyatı uygun gördü. ameliyattan sonra size bilgi veririm, ben de merakla bekliyorum şuan.

İnsallah en.kisa surede iyi olursun

]İnsallah en.kisa surede iyi olursun

Amin çok teşekkür ederim. Allah hepimize sağlıklı bir bebek nasip eder inşallah. Gelişmeleri yazıcam sizlere.

Ben tatilde olmuştum 3 gün içinde ise baslanir çok basit bi ameliyat ben de yaptirdim 2. Güne ayağa kalkarsin

esenes06 ve ayisigi74, umarım ameliyatlarınız iyi geçer, çabucak iyileşirsiniz. Şimdiden geçmiş olsun. Moralinizi dik tutun :) Ben de yarın ultrason çektireceğim. Umarım kistim küçülmüştür.

Arkadaslar amelyati niz umdugunuzdan iyi geçsin inşallah ilk ve son amelyati niz olsun,, Bende cuma günü doktora gideceğim 3 aydır gitmiyorum merak ediyorum kist ne durumda inşallah hayırlı güzel haberler alırım

Kızlar ameliyattan korkacak hiçbişey yok aynı gün ayağa kalktm zaten kapalı ameliyat oluyor merak etmeyin ve dua edin ameliyattan sonra hemen hamile bile kalabiliyosunuz benim öyle olmuştu elimden gelse ikinci bebişim icin tekrar ameliyat olurum ama kistimin boyutu küçük die yapmıyolar malesef bizlerede dua edin simdiden geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun umarm hemen gelir bebişkolar....

ameliyattan korkmuyorum, gebeliğe engel tek nedenin bu kistler olduğunu düşünüyorum. benim ve eşimin tüm testleri normal, rahim filmim de çekildi kanallar açık durumda. fakat 15 ay oldu halen gebelik yok. bakalım bu kistlerden de kurtulalım ne olacak. umarım tez zamanda bir evlat sahibi olurum. aslında her şeyin bir zamanı olduğuna inanırım ama bu kadar uğraş, bekleyiş ve hazır oluşa rağmen "neden" diye sorgulamıyor da değilim.

Amin çok teşekkür ederim. Sizinde hakkınızda hayırlısı olur güzel haberini alırız inşallah.

Dualarınız için hepinize teşekkür ederim. İnşallah hamilelik haberimide yazarım buraya.

teşekkür ederim inşallah hayırlısı olur. umarım seninki de küçülmüş hatta yok olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…