Endometriosis (Çikolata kisti)

Evet patalojiye gonderildi

Ben de sadece benimki gönderdi sandım da tedirgin oldum biraz. Sonuç haftaya belli olacakmış. Rabbim hayırlı sonuçlar nasip etsin inşallah. Hepimize tez vakitte şifa versin, yavrularımıza kavuşuruz inşallah. Âmiiiiiiinnnnn

Kan testi speem falan yaprirdik FSH e2 onlari tamamladik sonuç iyi cikinca doktor üstüne dusmedi

Ben de sadece benimki gönderdi sandım da tedirgin oldum biraz. Sonuç haftaya belli olacakmış. Rabbim hayırlı sonuçlar nasip etsin inşallah. Hepimize tez vakitte şifa versin, yavrularımıza kavuşuruz inşallah. Âmiiiiiiinnnnn[/QUOTEkorkma iyi cikar insallah.hem zaten cikolata kisti dediyse doktorun rahat ol cunku cikolata kistinin kotu cikma ihtimali cok azmis.bende bu hastalikta kanser ihtimali nedir diye cok arastirdim.bu ihtimal yok denecek kadar az.ama kotusu bu hastalik menepoza kadar tekrarliyormus.yani menepoza girunce kurtulacagiz.buda ne kadar iyi bir durum tartisilir :KK43:

mrb benim biri 7.5 diğeri 3.5 kistim vardı.bir sürü bitki ile biri 1 cm diğeri 4.5 cm geriledi.ve ankara başkentte tüp bebek yaptım.bebeğim 5 aylık maşallah.gözünüzü korkutmayınnnn
Bende ankara baskentte ameliyat oldum.sizin doktorunuz kim??

mrb benim biri 7.5 diğeri 3.5 kistim vardı.bir sürü bitki ile biri 1 cm diğeri 4.5 cm geriledi.ve ankara başkentte tüp bebek yaptım.bebeğim 5 aylık maşallah.gözünüzü korkutmayınnnn
Siz ve sizin gibi gebe kalabilenler bizleri umutlandiriyor.bebeginizi saglikla kucağıniza alirsiniz insallah.bu guzel haberleri paylasan arkadaslarimizin sayisi hergun artar insallah.

Çok sevindim.adiniza agrilarim iyice artti sizin nasildi küçülme sürecinde agri oluyor mu acaba ya da büyüyünce daha fazla mi oluyor sizde nazil di ayrıca bebginize çok sevindim.bize de dua edin hayorli evlatlaromiz olsun Sonay06 Sonay06 Togretmen Togretmen ve daha hasta olan tüm arkadaslarimla

ben kstimin varlığını hamile kalamayınca öğrendim.öyle ağrsı sızısı yoktu.ama soğan suyu içerken adet dönemi yaklaşınca kasıklar ağrırya öyle hafif ağrılar hissetmiştim.ancak yumurtlama dönemine de denk geliyordu belkide büyüyen yumurtalardı.yani çok belirgin birşey değildi.şimdide bitkisel şeyler uyguluyorum.adet günümü bekliyorum dr kontrolü için sizlere sonuçları yazarım.tüp bebek denemekten korkmayın kistle birlikte çok da rahat hamile kalınıyor.ama gönül normal olmasını ister ki onun için bebeğim küçük olmasına rağmen korunmuyorum bir ihtimal hamile kalırım diye.ben doğumdan hemen sonra adet gördüm 3 ay dır olmuyor.bakalım herşeyin hayırlısı olsun.bu kisti hepimiz tecrübelerimizi paylaşrsak yenebiliriz diye düşünüyorum.çünkü ben öğrendikten sonra kistim hiç büyümedi küçüldü hatta yok oldu biri.

X