Endometriosis (Çikolata kisti)

Beraber bekleriz insallah cok uzun surmez tez vakitte once sen haber verirsin bize
Insallah canım yaa..adetime daha on bes gun var.o kadar cok stresliyim ki anlatamam beklemek cok zor.ameliyattan sonraki ilk ayim olması beni biraz daha umutlandiriyor.aslinda hayal kırıklığı yaşamamak adına olumsuzluklarida surekli aklıma getiriyorum ama yinede bi beklenti icindeyim.ay sonundada kontrolum var.hayirlisi neyse o olsun artık ne diyeyim.

Selam, ultrasona girdim, sonucu aldım, ama doktora gosteremedim. Başka bir gün gideceğim. Ultrason ciktisinda okuduguma göre 2 tarafta da çikolata kisti olduğu yazıyor. Ancak daha önce sağda 74x85 mm cikolata kisti vardı. Soldakiler sıvı kistlerdi. Sağdaki 74x49 mm diyor. Soldaki de 82x62 mm diyor. Bir anda bu boyutta çikolata kisti nasıl oluştu? Açıkçası bu sonuca pek güvenmedim.

Bu arada mayis ca-125 49, ağustos 60, eylül 57.

Ca değerleri normal tabi doktor dan sonra daha net olur canim kistler le ilgili VIR bilgim yok inşallah güzel olur sonuç merakla bekliuorum

Insallah canım yaa..adetime daha on bes gun var.o kadar cok stresliyim ki anlatamam beklemek cok zor.ameliyattan sonraki ilk ayim olması beni biraz daha umutlandiriyor.aslinda hayal kırıklığı yaşamamak adına olumsuzluklarida surekli aklıma getiriyorum ama yinede bi beklenti icindeyim.ay sonundada kontrolum var.hayirlisi neyse o olsun artık ne diyeyim.
Kardeş moralimizi maalesef coook yüksek tutmak zorundayiz ben de kendimi gaza getirmekten Yoruldum hadiiii bi güzel haber geldin de bi sahlanalim nedir bu aylardir hep zor haberler aliyiruz

Ooof evet valla nedir bu çektiklerimiz. Allah hepimize şans getirsin. Bu arada harika bir blog buldUm. Bu kadar mı güzel anlatılır şu yaşadıklarımız. Çok da komik. Azıcık gülmek iyi geldi :) Herkese tavsiye ederim. Google'a hemencecik embriyoannesi blog diye yazın çıkıyo :)

Hic stres yapma canim o cok etkiliyo gercekten rahat ol sansin benden daha yuksek bu ay olmazsa da onunde daha gunler var olur insallah

Hic stres yapma canim o cok etkiliyo gercekten rahat ol sansin benden daha yuksek bu ay olmazsa da onunde daha gunler var olur insallah
Çok kasık ağrım var.bazende kasigimda batma hissediyorum.adetimede on gun var.eger kistim tekrarlamadiysa sanki bu defa farklı hissediyorum.insallah hissettiğim gibi olur.

Çok kasık ağrım var.bazende kasigimda batma hissediyorum.adetimede on gun var.eger kistim tekrarlamadiysa sanki bu defa farklı hissediyorum.insallah hissettiğim gibi olur.
Cok dikkat et agir is yapma doktorun folik asit verdiyse kullan canim benimde ilk gebeligimde kasiklarimda cok agri olmustu ama dusuk yaptim kendini koru yat hep insallah hissettiklerin dogru cikar

Cok dikkat et agir is yapma doktorun folik asit verdiyse kullan canim benimde ilk gebeligimde kasiklarimda cok agri olmustu ama dusuk yaptim kendini koru yat hep insallah hissettiklerin dogru uc gun ağrım olduama şimdi yok.hamilelik degildesanirim benim kistim tekrarliyor.
Cok dikkat et agir is yapma doktorun folik asit verdiyse kullan canim benimde ilk gebeligimde kasiklarimda cok agri olmustu ama dusuk yaptim kendini koru yat hep insallah hissettiklerin dogru cikar
Hayır canim folik asit vermedi.agrim gecti.iki gun oldu kasik agrim ama bi gun baya siddetliydi.sadece arada kasigimda batma oluyor.hamile olabilirmiyim bilmiyorum.aslinda bunun haricinde hic bir belirtide yok :KK43:

Hayır canim folik asit vermedi.agrim gecti.iki gun oldu kasik agrim ama bi gun baya siddetliydi.sadece arada kasigimda batma oluyor.hamile olabilirmiyim bilmiyorum.aslinda bunun haricinde hic bir belirtide yok :KK43:
Benimde iki gundur belimde ve kasigimda cok siddetli ani agrilarim oluyo ilk gebeligimde de boyle olmustu kasigim belim cok agrimisti pazartesi doktora gidesim var insallah beraber mujdeli haber veririz

Canim adetine kac gun kaldi kontrole gittin mi yada evde test yaptin mi insallah anne oluruz diye cok dua ediyorum senden haber bekliyorum
Adetim 21 diyorum ama ameliyat sonrası acaba değişkenlik gosterir mi? Iki gündür yine kasigimda agri var.sanki adet olacakmisim gibi hissediyorum.muhakkak haber verecegim.adet günüm gecmeden de test yapmayı düşünmüyorum.kontrole ay sonunda gidecegim.insallah guzel haberler veririz.senin adet tarihin ne zaman.

Adetim 21 diyorum ama ameliyat sonrası acaba değişkenlik gosterir mi? Iki gündür yine kasigimda agri var.sanki adet olacakmisim gibi hissediyorum.muhakkak haber verecegim.adet günüm gecmeden de test yapmayı düşünmüyorum.kontrole ay sonunda gidecegim.insallah guzel haberler veririz.senin adet tarihin ne zaman.
Ameliyattan sonra hic adetim degismemisti ama dusuk yaptiktan sonra cok bozuldu artik bilemiyorum gecen ay 23 de olmustum benim agrilarim cok pazartesi doktora gidecek insallah sen bize bi umut isigi olursun

Slm kızlar. Salı günü ameliyat oldum iyi geçti şükür iyim suan. Sağda 6 cm solda 10 cm kist çıkarıldı. Doktor yumurtalıkların iyi durumda olduğunu kistlerin tam olarak yumurtaliklarin icinde olmadigini soyledi fakat tüplerin kötü olduğunu söyledi. Aralık ayında gel dedi. Sanırım tüp bebek diyecek.

X