ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ BERABER OKUYALIM..

canım ben okudum arka sayfada gözünden kactı galiba
birde @güzbahar bacımı eklersen sevinirim vkt rahatsız bu aralar giremiyo okudugunu söledi ama tekrar başa döndükya okuyomu bilmiyorum canım

canım ben haftasonu giremiyorum diye demiştim sana siz başlayın ben pazartesi yetiirim size demiştim bugün hepsini okıycam dualarımın

Allah razı olsun hepinizden canlarım benim sağolun sabahtan beri nasıl değişik duygular içindeyim. Yaradan herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

aaaaamiin canım işte müslüman bi kardeşin müslümana ettiği duası ne kadar da etkili çok şükür canımm rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhh

Ne güzel maşallah canım.. Yeni yılda bizler içinde bebek diler misin?? Tabi önce Allah'a dua edicez ama sen hamiş olduğun için belki daha fazla kabul olur

tabiiikii canım zaten hep aklımdasınızz kendim ne kadar istedğim yalvardığım için allah a sizi çok ii anlıyorum b yeni yılda inşallah rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmaz hepimizin sağlıklı hayrlı evlatları olsun inşallah aratmadann yüzümüz gülsün

1. nazah35 (nazlı)-------------------------200
2. whiterose00 -----------------------------200
3. esmaaaaalarrr (sema)------------------ Yılın ilk hamişi inş bebişin tutunsun sağlıklı olsun 200
4.. Eylulll09 (seda)--------------------------200
5. yumiti ------------------------------------ 200
6. derinruzgar (martı)------------

arkadaşlarımız için okumalarımu yaptım, allah kabul tsn inş

Şuan hastanedeyim eşimin sonuçlarını bekliyorum eve gidince ayarlıycam kızlar

hayrdırr canm ıns önemli bi durum yoktr
Artık tedaviye başlıyoruz canım bugün eşim sperm testi verdi sayı biraz düşük çıkmış bide doktor yarın ultrason istedi eşimin yumurtalıklarından.. bende bu hafta sonuna kadar hastalanıcam ve onun sonuçlarıyla doktoruma gitcez ne gerekiyosa yapıcaz artık hayırlısı..

ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

SAYFA KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR
OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR..

03.01.2016 pazar tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz

Yeni yılın ilk duasını yapıyoruz kızlar inşallah hepimize uğur getirir

1. esmaaaaalarrr 100
2. Eylulll09 100

LİSTEMİZ
2. whiterose00 -----------------------------200
3. esmaaaaalarrr (sema)------------------ Yılın ilk hamişi inş bebişin tutunsun sağlıklı olsun 200.
5. yumiti ------------------------------------ 200.
6. derinruzgar (martı)--------------------200
7. M melegggm --------------------------------- (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200
8. azap_cicegi (dilek)---------------------200.
9. Sealand (seda)---------------------------200
10. G gulbil10 ---------------------------------- 200.
11. piramitt ---------------------------------- 200.
12. vkt ----------------------------------------

canım ben okudum arka sayfada gözünden kactı galiba
birde @güzbahar bacımı eklersen sevinirim vkt rahatsız bu aralar giremiyo okudugunu söledi ama tekrar başa döndükya okuyomu bilmiyorum canım
Evet başa döndük canım konuşuyorsan söyle okuduğunda haber versin bana.. zaten iki kişi çıktı eklerim o arkadaşını

HADİ HAYRLISI OLSUN İNŞ CANM GÜZEL HABERLER ALIRSIN İNŞ

ENBİYA SURESİ 89. AYETİNİ

Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne)

Ve Hz. Zekeriya, Rabbine (şöyle) nida etmişti: “Rabbim, beni tek başıma bırakma ve Sen, varislerin en hayırlısısın.”

SAYFA KİŞİ ALIMINA KAPALIDIR
OKUMA YAPMAYAN ARKADAŞLAR ERTESİ GÜNE LİSTEDEN ÇIKARTILIR..

04.01.2016 PAZARTESİ tarihinde arkadaşlarımız için 1 kişi için 100 toplamda 200 okuyoruz

Yeni yılın ilk duasını yapıyoruz kızlar inşallah hepimize uğur getirir

1. yumiti 100
2. derinruzgar 100

LİSTEMİZ
2. whiterose00 -----------------------------
3. esmaaaaalarrr (sema)------------------ Yılın ilk hamişi inş bebişin tutunsun sağlıklı olsun 200.
5. yumiti ------------------------------------ 200
6. derinruzgar (martı)--------------------
7. M melegggm --------------------------------- (inş bebişin tutunsun ve sağlıklı olsun) 200
8. azap_cicegi (dilek)---------------------
9. Sealand (seda)---------------------------
10. G gulbil10 ----------------------------------
11. piramitt ----------------------------------
12. vkt ----------------------------------------200
13. G guzbahar --------------------------------

inofolic içmeye devam ediyomusun canım? ben devam ediyorum 2ci kutuyu bile bitirmek üzereyim bakalım ne olcak
Şu anlık bıraktım canım içmiyorum.. Bu hafta başlıycam yine doktoruma da sorucam.. Hayırlısı olsun canım inşallah sende işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…