::. En Yakışan Çifti Seçelim mi? .:: Önerilerinizi Bekliyorum!

bende mahsun kırmızıgül gibi "hepimizzzzzz kardeşizzzzz bu kavgaaaaa ne diyeee dağlarr oyyy oyyyooyy yollar oyyy oyyy oyy derim :roflol: :roflol:

ben sorıyım benimkine resim koyımmı diye:) yakusuklu demesin kimse kimsenin sevgilsine kocasına kotu olur yoksa :eek:klava:delikafaduldenkaydirigubbakcemile3 kıskanc gordum kendimi

evet farkındaysan her yarısmada bendeee die cıkıyorum moon yarısma sahibi arkadasım neden tepki gösterdin bu benim düşüncem sanırım gecen elbise yarısmasında sana bişiler diyen olmus ama ben senin hakkettigini düşünmüştüm zaten yanlıs anlama sana deil lafım genel yarısmalara
moon sen buna katılıomusun

benimki zaten yakışıklı değil kimse ayy ne yakışıklı demez bana göre dünyalar yakışıklısı ama:kedi:

evet farkındaysan her yarısmada bendeee die cıkıyorum moon yarısma sahibi arkadasım neden tepki gösterdin bu benim düşüncem sanırım gecen elbise yarısmasında sana bişiler diyen olmus ama ben senin hakkettigini düşünmüştüm zaten yanlıs anlama sana deil lafım genel yarısmalara

canım benım tepkı gostermedım yanlıs anlama beni....
herkes kendine canm benım elestırenler adıl olmayanlar bırak kendı degerlerıyle kalsınlar
sen ben moon ve bızım gıbı dıger ınsanlar boyle dusunse bız bıze yeterızde artarız bıle
sen koy canım bnım olumunekankayizsmile

ben sorıyım benimkine resim koyımmı diye:) yakusuklu demesin kimse kimsenin sevgilsine kocasına kotu olur yoksa :eek:klava:delikafaduldenkaydirigubbakcemile3 kıskanc gordum kendimi

enişteeeeeeeee izin veeeeeeeeerrrrrrrrr yaaaaaa :teytey:

biz birbirimizi biliyoruz ve güveniyoruz canım
bizim gibi düşünen insanlar oy verir ...
vermek istemeyen yada eleştiri yapan önce kendini eleştirsin kaydirigubbakcemile5

bu laf banamıydı
bak eger banaysa ben o lafı yarısmalara söyledim sana deil pek bi sıkılmıssın bu konudan belli neyse ben katılmayacagımı söylemedim ama adil olmadıgını düşünüyorum dedim böyle tepki vererek iyi sonuca ulasamazsın biraz daha iyimser olmalısın size iyi yarısmalar

benimkine bi sorıyım canımda bakalım ne diycek ona gore

bugünw kadar çok yarışmaya oy verdim ams oy verdiklerimin nhiçbirini tanımıyorum
bırakın arkadaşlığı nicki bile bilmem
ama neğendiğime veririrm oyumu şutarafagitti
ben kendim miçin söylüyorum tabii
bnm gibi olan da vardır diye düşünüyorum yerimseniben

bu laf banamıydı
bak eger banaysa ben o lafı yarısmalara söyledim sana deil pek bi sıkılmıssın bu konudan belli neyse ben katılmayacagımı söylemedim ama adil olmadıgını düşünüyorum dedim böyle tepki vererek iyi sonuca ulasamazsın biraz daha iyimser olmalısın size iyi yarısmalar

ya arkadasım benı neden yanlıs anladınkı sen sımdı..on yargılı davranan sensın suan ben kotu bısey demedımkı ben senın dusuncenı anlıyorum ve desteklıyorumda ama dıyorumkı bosver bız kendımızı bılıyoruz zaten adil olmayanların sorunu o... katılmak ıstersen sen katıl yınede demek ıstemıstım

Eet beğeniyorum, ne giydin topiğinden de görüyorum, zevklisin bence..bayanssulusmileYüzün de çok şeker :asigim:

teşekkür ediyorum canım :CüvCüv: bende senın dugun resımlerını gormustum cok guzel bır gelın olmussun masallah..
.sende katılacakmısın yarısmaya

bende yarısmada bende oldugum halde begendigim baskasına oy verdigim oldu ama bazen adaletsizlik yapıldıgını düşünüyorum düşüncemi söyledim bu kadar tepki alacagımı bilsem inanın söylemezdim ki bu topiğe fotoları acıkmı kapalımı göndercez diye sormaya gelmiştim neyse

ya arkadasım benı neden yanlıs anladınkı sen sımdı..on yargılı davranan sensın suan ben kotu bısey demedımkı ben senın dusuncenı anlıyorum ve desteklıyorumda ama dıyorumkı bosver bız kendımızı bılıyoruz zaten adil olmayanların sorunu o... katılmak ıstersen sen katıl yınede demek ıstemıstım

tamam cnm anladım kusura bakma yanlıs anlamısın iyi eglenceler

oyyyy daha bugun gordum sevgilimi bu yarısmayıda gorunce iyice uzuldum izini bitti askere yolladım bugun ruh halim cok bozuk bugunnnnnnnnnnnn

bende katılmak istiyorum nereye göndercez fotoyu? bide 1 tanemi foto göndercez yoksa shopla birkaç fotoyu biraraya getirebilirmyz??

bende katılmak istiyorum nereye göndercez fotoyu? bide 1 tanemi foto göndercez yoksa shopla birkaç fotoyu biraraya getirebilirmyz??

bana özel msjla gönder cnm.
tek resim olacak herkesten tek resım topladım cnm... opuyorumnanaktan

X