::. En Yakışan Çifti Seçelim mi? .:: Önerilerinizi Bekliyorum!

aile fotoğrafı olabilirmi peki aslıcım anne baba çocuk

En güzel aile v.s gibi bir yarışma düzenleriz daha sonra.Bu tarz resimlerede o zaman yer veririz canım.
Ama şimdi söz-nişan-özel gün v.s sadece eşinle olan fotoğrafları gönder lütfen

sozlu degilim o yuzden ozel gunum olmadı hic katılamıycam kaydirigubbakcemile3

sozlu degilim o yuzden ozel gunum olmadı hic katılamıycam kaydirigubbakcemile3

canım ozel bı yere falan gıtmedınız soyle ıkınız bırlıkte oyle bseyde olablr bilmiyorumkismile

cokmasum tamamdır canım dedıgın resmı kaydettım ılk gonderen sensın ılk uyem benım opuyorumnanaktan

canım ozel bı yere falan gıtmedınız soyle ıkınız bırlıkte oyle bseyde olablr bilmiyorumkismile

cokmasum tamamdır canım dedıgın resmı kaydettım ılk gonderen sensın ılk uyem benım opuyorumnanaktan

ay öylemi oldu akannehirortalara felan koy ama şöyle beni ilk başta olmayayımbilmiyorumkismile

aslıcım suratlar kapalımı açıkmı olacak tatlım

Suratlar açık olucak barbie'cim... Şeniz
Anket bitiminde resimler editlenecek...

ay öylemi oldu akannehirortalara felan koy ama şöyle beni ilk başta olmayayımbilmiyorumkismile
kaydirigubbakcemile3 Tamam fıstığım

bir ozel mekanda resmimiz falan yok ama dısarıda cekilmis var olursa oyle yollayabilirim

Tamam canım gönder Şeniz

birinciye ne verilecek? kaydirigubbakcemile3

Kokulu Öpücükkkk Şeniz opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3

kızlar daha 4 kişi olduk yokmu arttıran haydee haydeee
çarşamba gününe kdr yolu var gerçi amaa kalabalık bi aile olalım istiyorummm
hadi canlar yaaa bekliyorum resimleriii

burda kavgada cıkabilir uyusun biri gelir birinin sevgilisine kocasına yakusuklu falan der kaydirigubbakcemile3

burda kavgada cıkabilir uyusun biri gelir birinin sevgilisine kocasına yakusuklu falan der kaydirigubbakcemile3

bende mahsun kırmızıgül gibi "hepimizzzzzz kardeşizzzzz bu kavgaaaaa ne diyeee dağlarr oyyy oyyyooyy yollar oyyy oyyy oyy derim :roflol: :roflol:

ben artık yarısmaların adil oldugunu düşünmüyorum ne yalan söyleyeyim herkes tanıdıgna oy verio yada yarısma konusu dısında bişeye katılmak isterdim ama keske bu adil olsa

ben artık yarısmaların adil oldugunu düşünmüyorum ne yalan söyleyeyim herkes tanıdıgna oy verio yada yarısma konusu dısında bişeye katılmak isterdim ama keske bu adil olsa

ne alakası var.ona bakarsan yüzlerimiz kapalı olduğu zamanda tanınabiliyoruz yani mesela abiye yarışmasında en şık bayan yarışmasında olduğu gibi...tanıdığını tanıyan yine tanır...yüzler gizli olsa bile bana oy ver diyebilir v.s v.s... adil değil diye düşünürsek hiç böyle etkinlikler yapmayalım o zaman...olurmu öyle şey...

ben adilim tatlım sen koy resmini benim gibi olanda cok insan var burda tanıdıgım var ama arkadasım hic yok katıl canım senle ben yarısmaların vazgecilmezleri olduk kaydirigubbakcemile3

biz birbirimizi biliyoruz ve güveniyoruz canım
bizim gibi düşünen insanlar oy verir ...
vermek istemeyen yada eleştiri yapan önce kendini eleştirsin kaydirigubbakcemile5

X