En yakınımken, en uzağım olması..

YA bu ıs kesın bıtıyormu yanı. Eger bıtıyorsa nıe paşanın dava açmasını beklıyorsun, ac gıtsın sen hemen. ya herro ya merro de madem. Ne tuhaf belırsızlık tovbe yarabbım

Kesinlikle katılıyorum, gerçekten nankörlük. Diyormki elle tutulur tek bir sebep söylesen senin pencerenden bakmaya çalışıcam. Ama bu durumda anlıyamıyorum. Hayatımdan koskoca 6 yıl çalmak hırsızlık değil mi. Bana istediği kadar güzel bir hayat yaşatsın yaptığı tek bir hamleyle herşeyi sıfırladı.

Evet canm o ihtimal var işte, ama hangi ara onun hayatına özenecek duruma geldi.

AL YAZMALIM filmi geldi aklıma.o sahneyi hatırlayın türkan sorayın kadir inanıra bakarak diger adamla gittiğini.sevgi emek ister.GÖRÜŞLERİM DEGİŞTİ.BU İŞ BURDA BİTTİ ... YEMİNLE SU KOCANIZ AKŞAM ÜSTÜ BENİ SİNİR ETTİ.(kusura bakmayın)

işte döndügünde o sahneyi yaşamasın sizin kide.bu ona çokkkkkkkk koyar.erkekler bunu istiyor işte.yakacan canlarını suraya atacan bozuk para gibi. tövbe tövbe.içimden 18 lik ergen çıktı

Bosanmak istemesinden daha ala sebep mi var?

Adam sizi kandirmamis ki, evlenmissiniz guzel 6 yil gecirmissiniz. Kendiniz soyluyorsunuz.

Simdi bosanmak istiyor diye 6 yilinizi calmis mi oluyor?

Yemin ederim,aynısını düşündüm.
Aile silecekmiş,arkadaşları sırt çevirmiş.
Yok öyle bir dünya.
Doğrudur,büyük tepkiler vermişlerdir ancak sular durulunca herkes kaldığı yerden devam eder.
Eğer toparlanmak istiyorsan onu ve yaptıklarını/yapmadıklarını düşünmek yerine kendi hayatını şekillendirmelisin bence.
Mesela sen çok kırılmışsın bu işe di mi?
Eylül sonunda "amaaaan vazgeçtim ya,haklıymışsın,geri gelecem ben" dediğinde kapıyı açacak mısın ona? Dava açmadığına göre cevabın evet!
Bak ben bunu da kabul edemezdim.
O kadar kırıp döktükten sonra yapışmazdı ki gönül kırıklarım...

işte döndügünde o sahneyi yaşamasın sizin kide.bu ona çokkkkkkkk koyar.erkekler bunu istiyor işte.yakacan canlarını suraya atacan bozuk para gibi. tövbe tövbe.içimden 18 lik ergen çıktı
Canm ben açık açık söyledim. Bak dedm beni sen çok isteyerek severek,aşk yaşayarak ailemden Allahın emaneti olarak aldın.Bir tek kusurum olmadı,hep iyi oldum.Hala daha elimden geleni yapıp sabır diyip dua edip evimden çıkmıyorum ama imzanın atıldığı gün sen kahrolacağım üzüleceğim dediğin gün arkama bakmam,en kısa sürede evlenir yoluma bakarım dedm. Bunları biliyor, çok rahatta giderim.Bunu dedikten sonra ağladı işte.

yA bu ıs kesın bıtıyormu yanı. Eger bıtıyorsa nıe paşanın dava açmasını beklıyorsun, ac gıtsın sen hemen. ya herro ya merro de madem. Ne tuhaf belırsızlık tovbe yarabbım

Size nazar değmiş sanki oyle hissediyorum kardeş..emin ol su şartlar da bırakmak senin icin en kolayı..tabiki tekrar evlenebilirsin.ama arkadaşların dediğinede katilmadim degil..şöyle işinden izin alsan bi uzaklassan herkesden..seni kaybettiğini iliklerine kadar bi hissetse..olmazmi.evini bozma o eşyalarını aldın çıksın çıkacaksa ..hicbirseyini toplama

Belki evet yazdıklarınız başka bir pencereden bakılınca çokta kötü gibi gözükmüyor ama ben bukadar anlayışlı ve medeni değilim. Evet iyi bir insandı ama napalım şimdi değişti güle güle gitsin mutlu olsun bende bir şekilde hayatıma bakarım diyemiyorm,diyememde diyebilen de beri gelsin lütfen. Bukadar kolaymı herşey.Evet hiçbirşey yapamam zorla değil onu biliyorum ama iyi de anamam.

Yani size gore bosanmak istemek suc, bosanmak isteyemez kimse size gore elle tutulur sebep yoksa. Ne diyebilirim, saygi duyarim.

Bu forumda aldatilan kadinlar bile affediyor, neredeyse aldatan adama bile bu kadar agir seyler yazildigini gormedim. Azgin, nimet azgini vs.

Cunku en buyuk gunah kadini evliliginden alikoymak bazilarina gore.

Iste o zaman da insanin aklinda degerli olan adamin kendisi mi, evlilik mi sorusu beliriyor.

Bidaha sana sarılmasına izin verme. Ne o öyle hem boşanayım, hem sarılıp öpeyim. Buna izin vererek sadece kendini yıpratırsın.
Eğer eşin çok o hayatlara girmek istiyorsa sana söyleyebilirdi. Sana da ya uyardı ya uymazdı. Ama ortada sebep yokken gidene hadi güle güle diceksin.

işte bu kadar sürünecek o burnu sürünecek.ağlayacak zırlayacak macerayı görecek beyimiz.seni tuttum yola devam sabırlı ol.onun içine koyacak

aklima nedense yesilcam filmleri geldi allah korusun adama bi hastalik yada bi bela yapisiyor severek ayrilmak istiyor . sevdigine zarar gelmesin diye. bukadar guzel giden bi evlilik. bence ustune düş sebepler ara baska bisey var kesin

Evet bana söylediğiniz tam mantıklı gelmiyor. bende size saygı gösteririm, sizin düşünceniz derim ama. Evlilik benim için böyle birşey değilki. Ama evet dediğiniz gibi gerçekten sevgi tamamen biter o evlilik bitsin. Ama birincisi sevgi hemen ve kolay bitmez onda da bi sebep var, ikincisi hiç sevgi olmayan insan gelmek,görmek,haber almak, eski yaptığı şeyleri yaparak anmak istemez. Siler gider kaybolur bitince biter. Ben belkide henüz sevginin bittiğini göremediğimden idrak edemiyorum. Ama evet günah beni bu duruma sokması bana bunu yapması günah. Bunun hesabını verebilecek olması lazm.

Hayatı film sanıyorsunuz bence erkekleride hiç tanımıyorsunuz
Adam bu hayatı istemiyor belli ki pişman olucakmış 2 ay geçmiş yahu 2 ay 3. Ayı bekliyor ki dava açsın, bildiğin bekar hayatı yaşıyor ailesi yüzünden süreç uzamış pişman olan 2 güne olurdu aylarca beklemezdi konu sahibi ne kadar kabul etmesende böyle maalesef

ona görmediği yüzünü göster silinmek neymiş hayat kaç bucakmış anlasın.BİR YERLERİ DÖRT ATSIN GÖREK BEYİMİZİ
DEMEK MACERA ARADI.GEL SEN MACERAYA SANA EŞİN YAŞATACAK

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…