En yakın arkadaşım , konuşmadığım küs olduğum insanlarla konuşuyor ?

Kesinlikle katılıyorum size . Gönlünüze sağlık . Dost demek sana kötülük yapanlarla samimi olmak ise öyle dostluk olabilir mi . Teşekkürler cevap için .

Valla ben tüm insanlığa şaşırıyorum bu konuda, anlam veremiyorum gördükçe böyle şeyleri, nasıl yani neden? Çıkar ilişkisi yaşıyor insanlar heralde, bilemedim. Ama bizi bağlayan asıl kişiler eşimiz dostumuz tabii, tepkinizde gayet haklısınız.

Benimde başıma geldi
Benden önce grupla Çok samimi olmazken benden sonra arkadaşım sırf onlarla konuşup onlara yaranmak için konu açıyordu
Anladım ki benim arkadaşım karaktersiz ve beni sorunlu gösterip kendini uyumlu olarak göstermeye çalışıyor oysa o gruptan arkadaşıma da yanlışı olanlar bile olmuştu ama arkadaşım yüzsüzce konuşuyordu bende sen benim arkadaşım değilsin diyip bir daha yüzüne bile bakmadım o grupta onu o saatten sonra hiç sallamadı demekki beni gıcık etmek için konuşuyorlarmış onu kullanıyorlarmış

Bende buna karşıyım . Ne iş yansın ne kebap felsefesini benimseyen omurgasız insanlara tahammül edemiyorum herkesle iyi olan , benimle kötü olsun . Yorumunuz için teşekkürler .
Haklısın canım..
En yakın arkadaş, sırdaş, diğerleriyle nasıl kavga ettiğimin en yakın tanığı, dert ortağım üstelik bu konularda %100 hak veren biri ve tabiki ben olsaydım da başta mesafe koyar daha sonra tamamen görüşmezdim canım...

İçeriği farklı ama sonuç olarak aynı olayı ben de yaşadım.
Arkadaşım inatla o kişilerin aslında iyi olduklarını ,kendisini de çok sevdiklerini söylemişti.
Ben de yakında göreceksin demiştim ve gördü :KK70:
Hem de tersten,hiç üzülmedim.Egom nal gibi oldu hatta.
Dediklerimin doğru oluşundan. :KK53:

İçeriği farklı ama sonuç olarak aynı olayı ben de yaşadım.
Arkadaşım inatla o kişilerin aslında iyi olduklarını ,kendisini de çok sevdiklerini söylemişti.
Ben de yakında göreceksin demiştim ve gördü :KK70:
Hem de tersten,hiç üzülmedim.Egom nal gibi oldu hatta.
Dediklerimin doğru oluşundan. :KK53:
Peki hala eskisi gibi olabildin mi çünkü sana inanmamış devam etmiş.

İftira atıldığına eminsem görüşmem, kıskançlık küçük sürtüşmeler, erkek meselesi gibi olaylar beni ilgilendirmez. Ancak iftira büyük bir olaydır benim için. Dostuma iftira atıldıysa asla görüşmem sırtımı dönerim tamamen. Bana göre haklısın.

Ben onunla küsüm konuşma demek olmaz. Ama size göstere göstere yapıyorsa nispet şeklindeyse vs. bunu en iyi siz bilirsiniz o zaman mesafe koyardim

bende senin gibi düşünen biriyim arkadaş dost dediğin kollayacak kusura bakmada yani bana biton şey yapsınlar sende git onla görüş bgana yanlışı olmadı de sıyrıl olmaz öyle şey uzak dursun ya senin için hepsini silsin yada seni bıraksın.

X