En sevdiğim pardesum ve tükenmez kalem lekesi :(

Benim gecen sene çok severek aldığım ceketime mürekkep bulaşmış neler denedim kolondyadan tutun kimyasal temizliyicilere kadar, hiç faydası olmadı kurutemizlemeye götürdüm son care, keşke siz mudahale etmeden önce getirseydiniz çıkmama ihtimali şimdi çok yuksek dediler ki haklılarmış önce kurutemizlemeye götürün bence :KK61:

facede ve instagramda satanlar var, olmadı gittigidiyor ve n11
bu arada aspirin sprey ariel leke çıkarıcıdan iyi, ariel basit yemek lekesini bile çıkarmıyor

Asprin spreyi nerde bulabilirim peki. Bi de nasıl kullanılır acaba

a101 den alıyorum ben, marketlerin çoğunda var.
lekenin üzerine sıkıp biraz suyla ıslatıp çitiledikten sonra makineye atıyorum ben normal yıkanıyor.
nar lekesini bile çıkardı ama mürekkebi çıkarır mı bilmiyorum.

Biraz ònce haberlerde gördüm lekenin üzerine ılık süt döküp yedirin, beklesin biraz silin yada limon suyuyla aynı işlemi yapın ben limon kolonyası demiştim biraz önce.

Tiner birebir koltuğumda kocaman bir leke oldu . koltuk bal rengi şimdi hiç birsey yok

Bulasik makinasi parlaticisi hemen hemen tum lekeler icin kurtarici. Ben her lekeye kullaniyorum. Hatta bulaasiktan cok makinada kullaniyorum

Malesef.bende yarım şişe var bitecek diye kullanmaya korkuyorum. Ama bana fairy çıkacak yakın zamanda aynı kalitede dediler.

Bir defa , içinde 4-5 adet deterjanin olduğu Kova satılıyordu ve içinde ariel leke çıkarıcı da vardı. Cikaramadigi leke yoktu, azıcık döküp makineye atıyordum , hayret ediyordum.
Ariel diye bir daha almadım ama hep aklım kalmıştı :) Geçenlerde bir haberde artık yok deniliyordu, nedenini merak etmiştim.
Fairy bulaşık deterjanı elleri resmen yakıyor,bulaşık deterjanı fazla kokulu , leke cikaricisi nasıl olur acaba ?

Ilk defa kullanıyorum. Bu u gerçekten deneyeceğim. Nasıl kullanıyorsunuz ?
Lekenin uzerine islatacak kadar dökup elimle hafif citiliyorum ama cok hafif. Eger makinaya atilacak biseysr makinaya atiyorum,atilmayacak biseyse elimde silip duruluyorum. En etkili oldugu yer hali ve koltuklar. Kizimin kiyafetlerinde gecmeyen tum lekeleri cikardi. Ben memnun kaldim. Umarim sizde memnun kalirsiniz

Lekenin uzerine islatacak kadar dökup elimle hafif citiliyorum ama cok hafif. Eger makinaya atilacak biseysr makinaya atiyorum,atilmayacak biseyse elimde silip duruluyorum. En etkili oldugu yer hali ve koltuklar. Kizimin kiyafetlerinde gecmeyen tum lekeleri cikardi. Ben memnun kaldim. Umarim sizde memnun kalirsiniz

Gerçekten şaşırdım . Mutlaka deneyeceğim. Çok teşekkür ederim bilgi için. Peki marka önemli mi ?

Kuru temizlemeye verdim
Küçük bir ihtimalle çıkar leke dediler ama ben yine de verdim. İnşallah çıkar :KK43:

X