Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Bence canlı dersler falan bizi uğraştırıyor:)
Onu hiç deme tam çıldırmalık okulların acil acilmasi lazım düğün salonları dolu AVM ler dolu parklar dolu okullar boş yada bu sene canlı derste olmasın çocuklar zatın 2. Dönem gidemedi 5. Sınıfı okumadan 6. Sınıf derslerine geçtiler

1 aya kadar diğer kademeler de başlar artık bence. Valla süreç uzadıkça tahammül de azaldı veliler öğrenciler öğretmenler hepsi için zor
Aynen canım zor oluyor ve bence hiç verimli değil:)Kılzarın sabah 9:30 da başlıyor.13:30 civarı bitiyor kahvaltı bile yapmak zor:)
Düne kadar birde akşam oluyordu:)
Yani ders çalışmaya zaman az kalıyor,yoruluyorlar:)

Yok okumasınlar olmaz:)Mutlaka devam etmeli:)
Yani iyi olmayan öğrencileri tamamen kaybederiz:)
Ama başka bir yol bulmak lazım:)

Okul olsa daha rahat işte değil mi evde böyle bir tempo yıpratıcı oluyor

Okul olsa daha rahat işte değil mi evde böyle bir tempo yıpratıcı oluyor
Aynen canım okul olsa düzenli oluyor ve benim çocukların 2si özellikle derste öğrendiler mi bir daha unutmuyorlar:)
Okulda verimli oluyor:)
Birde cihaz sorunumuz var:)Tabletlerimiz var ne zoom ne de eba yükleniyor:)Pcye kurdum mikrofon sorun oldu:)Telefonlar yetişmiyor:)
Eşim gündüze geçse zor olacak:)
Biz yine şükür az çok idare ediyoruz ama daha zor durumda olanlar var:)

İyiyim canım
Sen nasılsın
Hatay gezin baya keyifli geçmiş
Aynen havalar soğudu. Battaniyeleri çıkardık artık. Gece baya serin oluyor
Ben de iyiyim şükür güzeldi valla ama balık yeme fırsatımız olmadı Harbiye de aklıma geldin hatta inşallah bi daha gidersek aklımda biz de çıkarırız heralde 1 haftaya kadar. Aman böyle olsun yaa sıcak olmasındansa

Yok okumasınlar olmaz:)Mutlaka devam etmeli:)
Yani iyi olmayan öğrencileri tamamen kaybederiz:)
Ama başka bir yol bulmak lazım:)
Kızım 5. Sınıfın ilk döneminde migrenden dolayı 2 ay devamsızlık yaptı ben okula gönderiyordum 3. Derste gidip geri alıyordum ikinci dönem zatın coronadan dolayı kapandı şimdi 6. Sınıf derslerine başladılar bugün canlı derste hoca soru soruyor bilmediği için cvp veremedi çünkü 5. Sınıfı nerdeyse es geçti gibi bir durum oldu bu çocuktan ne beklemek lazım onun icinde üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…