Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Canım merhaba nasılsın:KK60:
Önümüzdeki ay gelirsin artık:)
Şükür bugünümüze canım benim, kışlık hazırlıklar falan derken, bir yandan tansiyonla uğraşıyorum. Yeni tedavi içinde hazırlanıyorum.

Nasipse önümüzdeki ay katılımda bulunabilirim, hem sohbete hemde kategoriye inşallah 😍

Sizler nasılsınız?🥰❤️😍😘

Şükür bugünümüze canım benim, kışlık hazırlıklar falan derken, bir yandan tansiyonla uğraşıyorum. Yeni tedavi içinde hazırlanıyorum.

Nasipse önümüzdeki ay katılımda bulunabilirim, hem sohbete hemde kategoriye inşallah 😍

Sizler nasılsınız?🥰😍😘
Çok geçmiş olsun canım benim😍😘Özledik gel artık❤️🤩
İyidir canım canlı derslerden telefon elime düşmüyor😂
Bende bu yıl kışlıklara sardım kafayı🤗Eşim artık yeter uslu dur diyor😂

Fırsat bbuldukça gezmek gerek ülkenin her yeri ayrı güzel maaşallah En Büyük TÜRKİYE yurtdışı imkanımız yok gönül ister koca dünyada birkaç farklı yer görelim göçüp gitmeden şimdilik yurtiçiyle yetiniyoruz🤗🌸
Bizde de aynı canım ama ilerde napıp edip yurt dışına giderim ben 😅😅 abim gitsin hele bende gezme amaçlı arada giderim inşallah 😅😅
Yurdumuz da güzel gezmek lazım

Bizde de aynı canım ama ilerde napıp edip yurt dışına giderim ben 😅😅 abim gitsin hele bende gezme amaçlı arada giderim inşallah 😅😅
Yurdumuz da güzel gezmek lazım
Ne güzel ya fırsat oluşursa mutlaka git bizlerin yerine de gez 🥰🥰🌸🌸 evet gezelim görelim🤗

Çok geçmiş olsun canım benim😍😘Özledik gel artık❤🤩
İyidir canım canlı derslerden telefon elime düşmüyor😂
Bende bu yıl kışlıklara sardım kafayı🤗Eşim artık yeter uslu dur diyor😂
Sağolasın canım benim, bende özledim hepinizi.😍

Benimki de tam tersine, kafasına taş düşmüş gibi, ne lazımsa yap diyor 🤣🤣 şaşkınım. Bende abarttıkça abarttım 🤣🤣

X