Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Ya allahm güç versin ölüm hepimiz için.. bakalm neler gorucez Rabbim sabir versin başını sağolsun
Kaç yaşında olursan ol onların kanatları çok baska
Çok sağol canım benim.
Anne çok farklıymış onu çok iyi anladım.
Bizim burda da inanilmaz bir sakinlik var virüs konusunda yaklaşık bir aydır eşimin iş yerinde karantinaya giden pozitif çıkan yok şükür
Ne güzel işte aman ha artış filan olmasın artık hiç bir yerde.

Çok sağol canım benim.

Çok zor bı duygudur ama alissada unutm, insan bu acıyı.. Rabbim güç versin tüm kaybedenlerekalanlara sağlık versin

Çok zor bı duygudur ama alissada unutm, insan bu acıyı.. Rabbim güç versin tüm kaybedenlerekalanlara sağlık versin
Unutmamak elbette mümkün değil,yoksa bu acıyla yaşayamayız bir dala tutunmaya ihtiyaç duyarız yoksa.
Gücümüz sağlımız yerinde olsun yeterki,acıları kalbimizde kalıyor işte.

Ay yok Safiye ye hiç çekmemişim ben. Temizlik yapacağız daha nasıl gözümde büyüyor anlatamam. Taşınacağımiz yok bizim bari evi temizleyelim dedik
Bende öyleyim
Çok sağol canım benim.

İnşallah abla keşke bitse artık hiç vaka cikmasa ne güzel olur ...

Alaşehiri biliyorum gelmişltim 2 kere oraya.
Ben oraya bir kere gittim ben merkez civarı merkeze yakın olan ilçelere çok gittik geldik mesela Saruhanlı-akhisar- ve merkez Turgutlu Alaşehir taraflarını pek bilmem....Salihli kula buralari sadece yol üstü gördüm ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…