Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Nevreste Nevreste hep çağırıyon hep çağırıyon bizde icabet ediyoruz ama bi proluğu göremedik daha :KK55:

Hani benim pro püskevitim, benim niye yok diye ekrana bakıp ağlıyan var ya işte o benim ....:KK54:

Son düzenleme:
Nevreste Nevreste hep çağırıyon hep çağırıyon bizde icabet ediyoruz ama bi proluğu göremedik daha :KK55:

Hani benim pro püskevitim, benim niye yok diye ekrana bakıp ağlıyan var ya işte o benim ....:KK54:
Şans birgün sizede vuracak inşaallah :KK45:
Püskevit ikram edeyim:-)
eti-burcak-gonlubol-180-gr-z.jpg

O değilde gönlüm S Sabr-Sukur-Dua tabağı aramış, kesin vermişimdir dedim ama bu sefer onun tabağını seçmemişim:oops:

Ooo Nevreste Nevreste püskevitin adından kazandın oyum artık kimseye değil sana :KK15:
Canım bu ay daha önce hiç madalya almamışlar yarıştı:) S Sabr-Sukur-Dua madalyalı olduğu için katılamadı:)
Onun tabaklara bende hayranım :KK200:
Teşekkür ederim özellikle seçtim:KK200:Gönlüm bol keşke elimde olsa:KK68:

Canım bu ay daha önce hiç madalya almamışlar yarıştı:) S Sabr-Sukur-Dua madalyalı olduğu için katılamadı:)
Onun tabaklara bende hayranım :KK200:
Teşekkür ederim özellikle seçtim:KK200:Gönlüm bol keşke elimde olsa:KK68:

Ben işimi biliyormuşum demek baksana madalyalı S Sabr-Sukur-Dua 'ya midem kaymış:KK200: kendisi gönlümün masterchefi :KK36:

Diğer konuda işin latifesi ben burada prosuzda olurum iyi kadınlar kulübü burası. Sadece kadınlar kulübü değil benim için cansınız :KK28:

Ben işimi biliyormuşum demek baksana madalyalı S Sabr-Sukur-Dua 'ya midem kaymış:KK200: kendisi gönlümün masterchefi :KK36:

Diğer konuda işin latifesi ben burada prosuzda olurum iyi kadınlar kulübü burası. Sadece kadınlar kulübü değil benim için cansınız :KK28:
Sonuna kadar katılıyorum:KK68:
Teşekkür ederiz canım biz bir aileyiz :KK200: :KK68:Burası benim evim:KK200:

Herşeyin yolunda olmasına sevindim. Hala kanaması devam ediyor mu?
Yani kanama bitti sanırım çünkü dün artık bitiyor şeklinde geliyor dedi ..doktorun dediğine göre kan sulandırıcılarin dozu fazla gelmiş ...ara verdiker..salı günü tekrar iğneleri düzenlenecek inşallah ikizler e kavuşacağız :dua:

X