Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Ablacım enerjine hayranım🤩😍
Sefan olsun ne güzel yapmışsınız:KK200::KK36:
Aynen ablam çevremizde sevdiğimiz insanlar olunca enerjimiz,hayata bakışımız değişiyor😘
Yok ablam yarın poğaça tarifleri oylaması var🤗1 Kasım 'da yeni kategoriye başlarız:KK200::KK36:
Ben de senin bu zarafetine hayranım...:KK74:
Enerjiler için zaman mekan sınırı yok teee Bursa' dan Malatya' ya gider gelir buna yürekten inanıyorum. İsmini bilmiyorum -belki söyledin unuttum kullanmayinca- ama nickini görmek bile inan yüreğimi ısıtıyor yüzümde tebessüm oluşturuyorsa bunun başka bir tanımı yok çok güzel enerji yayiyorsun şu sayfada...etrafındaki güzel insanlar da etkili tabi....Hayata bakışımız hep güzel olumlu olur inşallah. :KK200:

Ben de senin bu zarafetine hayranım...:KK74:
Enerjiler için zaman mekan sınırı yok teee Bursa' dan Malatya' ya gider gelir buna yürekten inanıyorum. İsmini bilmiyorum -belki söyledin unuttum kullanmayinca- ama nickini görmek bile inan yüreğimi ısıtıyor yüzümde tebessüm oluşturuyorsa bunun başka bir tanımı yok çok güzel enerji yayiyorsun şu sayfada...etrafındaki güzel insanlar da etkili tabi....Hayata bakışımız hep güzel olumlu olur inşallah. :KK200:
Sağol ablam o senin güzel bakışın ve görüşün:KK60:
Tabi ki sizlerin sayesinde bu enerjiye sahibim ve sizlere yansıtıyorum :KK200:İyi ki varsınız:KK60:

X