Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
WunderLost kalan makarnayı hüpletiyo
Tencereyi dolaba kaldırırken gece 11 de bir iki çatal almış olabilir ne var yani buzdolabına ağırlık yapmasın diye şey ettimdi
Mantıklı iyiyim canım, geldim bakınıyorum öyle Maşallah sana,her ise yetişiyorsun
Aslında yetişemiyorum ama napalım mükemmel olma gibi derdimiz yok Allah can sağlığı ağız tadı versin gerisi hallolur Jennam
Of ben yapıyorum havuç, pırasa,kırmızı biber, beyaz lahana tavuk ve soya sosu galletaya bula kızart tadına doyum olmaz
Kız bu ne ne anlatıyorsun hoşuma gitti bunun bana ayrıntılı tarifini ver ya da internete ne yazıp aratcam onu söyle daha önce hiç birlikte kullanmadım ben bu malzemeleri merak ettim

Sen kaç kilosun merak ettim

Dimiii buzdolabına ağırlık yapacağına migdene yapsıniyi yapmışsın bişey demedikte haniii sonra miniminnacik kilocanlar olmasın

Yemedim hiç yemesemde olur
Ayy Rize de üni okurken aparatta bazen kara lahana sarması çıkardı o geldi aklıma. Allah affetsin hiç yiyemezdik yanına yoğurt koyarlardı onu yerdik ekmekle ya hey gidi günler. Ya da pazı kavurma gibi bir şey çıkardı patatesli. Anaaamm bi de kapuska çıkardı yaa...

Çin böreği yaz çıkar canım efsane

Yeter yeter batırdın ortalığı gece gece safiyeye bağlatma bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…