Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
İnşallah inşallah hadi bakalım🤩

Ben bu defa totem yaptım tüm tariflere kendi konumu açınca beğeni yorum yapcam😂 yoksa beğenmeden geçer miyim hiç komşumun güzel poğaçalarını🤩 ohh maaşallah yaa benim de bi temizlik yapmam lazım sen yazınca daha çok farkına vardım ellerine sağlık güle güle kirletin diyeyim🤪

Ben de iyiyim şükür idare ediyoruz öyle🤗

Ha iyi bakalım inşallah ağrısız sızısız kolayca atlatır. Okul aynı e sesini verdim kendi kendime çabalıyorum işte sınıfta🤪

Evet çok üzücü bir durum yakın zamanda da gidip gezdik ya oraları daha da üzüldük. Ahh bir fidanın ağaca dönüşmesi yıllar alıyor ama yanıp kül olması nasıl da kısa değil mi. Inşallah kısa zamanda yerleri dolar fidanlarla tekrardan geçmiş olsun canım 😍

Bak nasıl da düşünceli yaa🤩🤩 o zaman hadi bakalım bir kez daha doğum günün kutlu olsun 🥳🥳

Ben de iyiyim çok şükür hayırdır inşallah neyi var kızının 😟
Sagol canım benim ❤️
Sen ne zaman yapacaksın 🤩

Daha kotu sey olmasinda boyle gecici hastaliklar olsun sadece 🥰
Benim hepsi bebeklikten kolay büyümedi her çocuğun zorluğu vardır herkes büyütürken eziyet çeker elbet ama ..ağladığında kucağımda bayılan da oldu çok şiddetli ateşi cikmadan evde bakarım careye ...Allah daha kotu etmesin ateş olmadığı sürece bende evde biseulerle geçiriyorum ufak tefek seyelri

Benim hepsi bebeklikten kolay büyümedi her çocuğun zorluğu vardır herkes büyütürken eziyet çeker elbet ama ..ağladığında kucağımda bayılan da oldu çok şiddetli ateşi cikmadan evde bakarım careye ...Allah daha kotu etmesin ateş olmadığı sürece bende evde biseulerle geçiriyorum ufak tefek seyelri
Benim buyuk kizim kalca cikigi dogdu yanlis tedavi sonucu amelyat olmadan gecicekken amelyata kadar gittik 3kere amelyat oldu platin falan takildi cikartildi falan filan bilirim yani bende beklemek nedir eskiden hastanelerde 18kisilik yataklar vardi nezorluklarla kaldik hastanede

Benim buyuk kizim kalca cikigi dogdu yanlis tedavi sonucu amelyat olmadan gecicekken amelyata kadar gittik 3kere amelyat oldu platin falan takildi cikartildi falan filan bilirim yani bende beklemek nedir eskiden hastanelerde 18kisilik yataklar vardi nezorluklarla kaldik hastanede
Sonra normale döndü mu peki çok geçmiş olsun acısını çeken bilir tabi

Sonra normale döndü mu peki çok geçmiş olsun acısını çeken bilir tabi
Dondu canim eser kalmadi esit ayagi ben normal dogum yapamazken normal yaptirdi kiz 4.100gram dogdu oyuzden ebe ayagini cekmis cikartmis sonra dogdugu gunden itibaren hastanelere dustuk

Dondu canim eser kalmadi esit ayagi ben normal dogum yapamazken normal yaptirdi kiz 4.100gram dogdu oyuzden ebe ayagini cekmis cikartmis sonra dogdugu gunden itibaren hastanelere dustuk
Ayy Allah'ım yaa çok dikkat edilmeli su doğumlarda☹️
Çok şükür düzelmiş kuzum buna sevindim❤️

Benim de oğlanın kafasında iz var baştan bilemedik yara sandık meğerse tırnak iziymis :/

Çok riskli bu durimlar ya :/ Allah iyi insanlarla karşılaştırsın

Benim de oğlanın kafasında iz var baştan bilemedik yara sandık meğerse tırnak iziymis :/

Iste bak demekki biseyler oluya üzülüyorum valla budurumlara😔

Hay Allahimya ☹️ay kuzu izledinmi bilmiyorum biara gormustum doğumda bebeğin kafasi kopuyordu ya☹️ Allahiiim dehşet verici Allahim korusun yarabbim ☹️

Elalis Elalis ne oldu biliyor musunnn bugün annem aradı şu an Alanya da yazlıktalar ve oradaki bim de şu benim istediğim sende de olan magnolia kasesinden bulmuş . Coooooook mutlu oldumm yaa artık benim de yumurta kaselerim var :rolleyes::KK75::KK75::KK75::KK73::KK73::KK73:
ohooo eskidi hocam onlar :KK70:

şaka şaka güzel günlerde kullan,çok sevindim :KK68:

X