Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Güzelliğiniz her şeyden önemli morlar kraliçesi
Aklıma şey geldi okulla Topkapı sarayı na gitmistik harem falan işte gezdik öğretmen dedi ki ayy ben hiç istemezdim cariye dönemi falan ben dedim aaa ben isterdim ama gözde sultan olurdum öğretmen de vallahi olurdun kukrim dedi

O zamandan sonun belliymiş
Hep sultanmışsın

Allah korumuş Ben korkuyorum açıkçası,ne yapacaklari belli olmaz gibi geliyor Geçmiş olsun
Yaa 4 ay önce falandı bir arabanın motor kısmına kedi girmiş yavru daha nasıl miyavlıyor kıyamam dedim buna bi el atayım.
Arabanın sahibini buldum baya ugrastik çıkmadı itfaiye geldi yine çıkmadı sonra arabanın sahibi aa ben tanıdım bu kediyi annesi bizim evin orda dedi kedi arabayla 10 dakikalık mesafeden gelmiş Allahtan birşey olmamış adam dedi ki kedi çıkarsa kaçmasın ben akşam annesine götüreyim dedi tamam dedim o iş bende ben kediyi yakalarım kaçırmam akşamda burdan alırsınız dedim.

Kediyi görünce hop diye tutuverecegim çıplak elle. Çünkü çok minik en fazla ne yapabilir ki bana dedim. Kediyi bekleme süremi hiç söylemiyim gözle görünür biryere çıkınca bi soktum elimi yakaladım sırtından o içeri kaçmaya çalışıyor ben dışarı çekmeye çalışıyorum baktı içeri kaçamayacak bu döndü panter edası ile bir çiziyor elimi ama nasıl benim dana kadar kedim öyle hasar vermemistir hayvan haklı olarak canı yandı kendini savunuyor ne bilsin yardım ettiğimi canım yanıyor ama bırakmıyorum elimden kaçarsa annesine gidemez. Ensesinden tutmaya çalışana kadar hunharca elimi ısırıyor elimden çenesini öbür elimle söküyorum ve anında diğer elimi kapıyor kan revan içinde bıraktı beni 1 kelimem bile abartı değil küçük müçük dedim haşat etti beni. Neyse gün sonunda o annesine kavuştu bende 1 tetnaoz 6 kuduz iğnesi ile o ayı tamamladim bu da beeyle bir anim

Sen hiç uslanmazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…