Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Yaa 4 ay önce falandı bir arabanın motor kısmına kedi girmiş yavru daha nasıl miyavlıyor kıyamam dedim buna bi el atayım.😁
Arabanın sahibini buldum baya ugrastik çıkmadı itfaiye geldi yine çıkmadı sonra arabanın sahibi aa ben tanıdım bu kediyi annesi bizim evin orda dedi kedi arabayla 10 dakikalık mesafeden gelmiş Allahtan birşey olmamış adam dedi ki kedi çıkarsa kaçmasın ben akşam annesine götüreyim dedi tamam dedim o iş bende ben kediyi yakalarım kaçırmam akşamda burdan alırsınız dedim.

Kediyi görünce hop diye tutuverecegim çıplak elle. Çünkü çok minik en fazla ne yapabilir ki bana dedim. Kediyi bekleme süremi hiç söylemiyim gözle görünür biryere çıkınca bi soktum elimi yakaladım sırtından o içeri kaçmaya çalışıyor ben dışarı çekmeye çalışıyorum baktı içeri kaçamayacak bu döndü panter edası ile bir çiziyor elimi ama nasıl benim dana kadar kedim öyle hasar vermemistir😁 hayvan haklı olarak canı yandı kendini savunuyor ne bilsin yardım ettiğimi canım yanıyor ama bırakmıyorum elimden kaçarsa annesine gidemez. Ensesinden tutmaya çalışana kadar hunharca elimi ısırıyor elimden çenesini öbür elimle söküyorum ve anında diğer elimi kapıyor kan revan içinde bıraktı beni 😁 1 kelimem bile abartı değil küçük müçük dedim haşat etti beni. Neyse gün sonunda o annesine kavuştu bende 1 tetnaoz 6 kuduz iğnesi ile o ayı tamamladim😁 bu da beeyle bir anim 😂
Seninkiler anı değil,kedi vahşeti 😬😬boşuna korkmuyorum ben ya:KK70:

Evime geçen yaz ve bu yaz cam açıkken kedi girdi aynı kediydi muhtemelen önceden evimde baktığım kedimin kokusunu alıyor bize gelmeyen ama onlara gelen bir kokusu olabilir diye düşünüyorum.
Ama son girişi facia oldu 😁 hayvanlardan asla korkmayan ben bile korktum.
Kedicik pencereden girdi ben onu fark edince de geri çıkmak istedi ama sen git pencereyi çıkacağım diye ittirip kapat. Ay kedi çıldırdı çıkamayınca. Odanın içinde ordan oraya atlıyor tüllere tırmanıyor falan ne yapacağımı şaşırdım bi miyavlaması var kedi öldürüyoruz sanki evde. Aklı cıktı hayvanın çıkamayınca. Benim de tabii. En son apartman kapısını açmakla çare buldum yanına yaklaşıp camı açamadım çok hırçındı çünkü ne yapacağı o an belli olmazdı.. bu da böyle bir anım 😁
can tabi bu. hayvan korkmus :)

Kedi babası olmak hiiiç kolay değil hiç 😂😂
Doğru valla büyük sorumluluk benim çocuklarda köpek istiyorlar ama cesaret edemiyorum daha 😂.üç çocuk aklıma Türkan sorayin sultan filmi geliyor halimize bakınca sen fedai sen Hüdai sen Recai bu da buraya geldiğine göre olsa olsa enayi :KK70: :KK70:

X