Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
gunaydin-hareketli-resim-0015.gif

Saat 12 geçmiş öğle yemeğine gideceğim hala günaydın diyenler var :KK43: :KK43:
Günaydın dediğime bakma kk ya günaydın dedim :KK70: saat 7 bucuktan beri ayaktayim oğlanı okula bıraktım ..sonra eve gelip üstümü değişip 4 kırtasiye dolaştım:ruh: daha yeni kahvaltı yapıyorum :KK70:

Günaydın dediğime bakma kk ya günaydın dedim :KK70: saat 7 bucuktan beri ayaktayim oğlanı okula bıraktım ..sonra eve gelip üstümü değişip 4 kırtasiye dolaştım:ruh: daha yeni kahvaltı yapıyorum :KK70:
İşte okumak istediklerim bunlar. Herkes erkenden kalksın yorulsun. Evde olan da kalksın erkenden :KK70: :KK70: tek ben erken kalkamam :KK70:

İşte oklumak istediklerim bunlar. Herkes erkenden kalksın yorulsun. Evde olan da kalksın erkenden :KK70: :KK70: tek ben erken kalkamam :KK70:
Oku oku sonra kız la dolastim birde kaplumbağa hızında :KK70:

Bir ara tableti icim de telefoncuya gittik yine geri çevirdi akşam bir daha gideceğim ...

1 i on gece oğlanı tekrar almaya gideceğim ne güzel demi ev hanımı olmak :KK51:

Oku oku sonra kız la dolastim birde kaplumbağa hızında :KK70:

Bir ara tableti icim de telefoncuya gittik yine geri çevirdi akşam bir daha gideceğim ...

1 i on gece oğlanı tekrar almaya gideceğim ne güzel demi ev hanımı olmak :KK51:
Ev hanımlığından yorulduğum için işe başladım ve bu konuda ciddiyim. Az daha evde kalsam SAFİYE gibi olacaktım evde :KK70: :KK70:

Ev hanımlığından yorulduğum için işe başladım ve bu konuda ciddiyim. Az daha evde kalsam SAFİYE gibi olacaktım evde :KK70: :KK70:
Yarında o var :rolleyes:
Valla evde safiye gibi olmak da iyi değil bak bana önümde kahvalti müge açık elimde telefon ..kız yorgunluktan uyudu :KK70:

Yarında o var :rolleyes:
Valla evde safiye gibi olmak da iyi değil bak bana önümde kahvalti müge açık elimde telefon ..kız yorgunluktan uyudu :KK70:
İşte o kadar pimpirikli olmuştum ki abartmaya başladım artık. Bulaşık yıkandığında tabak kirlenince sinir krizi geçirecek gibi oluyordum. Yeri süpürdüm bir şey döküldüyse arkasından oooooo düşünmek bile istemiyorum. O yüzden yaşasın dağınık evler :KK70: :KK70:

X