Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Aynen valla bi kere bile hangisi popüler araştırmadım kafamda bi tanesine karar verip ondan gittim çok doğru tespit. Hatta ilk yarışmayı hatırlıyorum da kurallarda tarif özgün olmalı gibi bir şey yazıyordu kendi kafamdan tarif uydurmuştum ya oturup(Bahar Çiçeği😅😅😅) uslanmıyorum yani geçen de tavuk pasta yaptım. Ama dur bakalım bu poğaça kategorisinde yeni bir poğaça uydurmadım :rolleyes:
Bu sefer C A N O C A N O ile ben tutmasaydık yine uydurmasyon olacaktı yada sonuncu olabilecek şeyler :rolleyes:

Geçen yazdım ya 1 yıl içinde bir sürü şey yasadım:)
Yani hiç boş kalmadık o sebeple bu geçince başka bir şey olacak sanıyorum ondan gitsin kurtulalım diye dua etmiyorum:KK43:
Ha genel olarak ben de yarın bi şey var diye düşündüm. Valla çok haklısın sen kolay şeyler yaşamadın ama bak buradasın ve nefes alıyorsun o zaman umut var demektir acaba bu sefer ne olacak diye tedirgin etmemeye çalış kendini zaten atom karınca gibisin hep meşgul ediyorsun kendini kötü düşünmeye vaktin olmamalı senin 🤗

Ha genel olarak ben de yarın bi şey var diye düşündüm. Valla çok haklısın sen kolay şeyler yaşamadın ama bak buradasın ve nefes alıyorsun o zaman umut var demektir acaba bu sefer ne olacak diye tedirgin etmemeye çalış kendini zaten atom karınca gibisin hep meşgul ediyorsun kendini kötü düşünmeye vaktin olmamalı senin 🤗
Sağol canım :KK60:Evet pes etsem ve bir şeylerle uğraşmasam daha zor olurdu:)

X