En iyi ve en zararsiz makyaj temizleyicisi?

Tweety

-Zık-
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
36.389
26.112
selam kizlar bana önerebileceginiz makyaj temizleme ürünleri nelerdir özellikle göz icin ve göze zarar vermeyen ürünler kullanipta memnun kaldiginiz neler var resimleriyle birlikte payasirmisiniz ? ben simdiye kadar temizleme mendili yada dove sabunla yikiyordum yuzumu ama goz cevremde daha sonra yanma hissediyordum sanki tahris oluyor,boyle tahris etmeyen aninda temizleyen neler var ?simdiden tessekurler...:26::13:

merhaba arkadaşım.geçmiş günlerde bi topikte arkadaş yazmış suyun içine d harfiyle başlayan bebek şampuanından koymuş göz makyajını onunla temizliyomuş..bende denedim çok güzel temizliyor tavsiye ederim..yüzümüde sabah akşam o şampuanla yıkıyorum yumuşacık oldu cildim.

Ben waterproof rimel kullanıyorum bende bunun hakkında bi konu açmıştım normal makyaj temizleyicisi kirpiklerimi döküyodu. Dalini duydum arkadaşların yardımıyla ve onu elımle köpürtüp gözlerime uyguluyorum hemen temizliyo. Hem temizledikten sonra bazı arkadaşlar yüz temizleme jeli olarak kullanıyolarmış :119: :126:

sanirim kizlar ikinizde ayni seyden bahsdediyorsunuz
peki gozde yanma felan hic birsey olmuyor degilmi,gerci bebek sampuani bi zarari olmaz ama yinede sorayim ben

merhaba ben de cildim problemlı ve hassas olduğu için her toniği kullanamıorum tavsiye üzerine olay'in alkolsüz yeşil renkli toniği var şiddetle tavsiye edıorum yumuşacık ve ışıl ışıl oluor.göz makyajımı da bebak acıbadem sütü ile temizliorum gööz çevrem pırıl pırıl bunun sayesınde.yüz için de kullanıorum arada sırada kışın özellikle cıldımı beslıor.kesınlıkle denemelısınzz

merhaba ben de cildim problemlı ve hassas olduğu için her toniği kullanamıorum tavsiye üzerine olay'in alkolsüz yeşil renkli toniği var şiddetle tavsiye edıorum yumuşacık ve ışıl ışıl oluor.göz makyajımı da bebak acıbadem sütü ile temizliorum gööz çevrem pırıl pırıl bunun sayesınde.yüz için de kullanıorum arada sırada kışın özellikle cıldımı beslıor.kesınlıkle denemelısınzz

bence doktor murad cok iyi geldi bana ama benim cildim yaglı oldugu icin olabilir

anladim canim cevap icin tessekur ederim...
dalin bebek sampuanini bi deniyecegim INSALLAH zarari olmaz :26:

dalin bebe şampuanı vede acı badem sütünü kullanıyorum çok memnunum evde göz makyaj temizleyicim var ama ben kenra koydum şimdilik yoğun göz makyajı yapınca kullanıyorum normalde gümlük bebe sampuanından memnunum hemde ekonomik

anladim canim tessekur ederim :)

Göz çevresi çok hassas olduğu için sabun vb şeyler zarar verir
ve kurutur yanma tahriş normal bu durumda.Nemlendirmek lazım sonrasında..
Bebak acıbadem sürünü bende çok duydum ama göz altımda yağ butonu olduğu için kullanamıyorum malesef:44:

saf su sonuçta bak 1 kere dene memnun kalmazsan aramaya devam et:) ben kremlede temizliyorum suratımı normal el kremi falan farketmiyo :)

tweetycım kesınlıkle dalın bebek sampuanı dıyorum.
hem zararsız (hatta goz doktoru kırpık dıbı ıntıhaplanmasına onerıyor)
hem de ekonomık

tweetycım kesınlıkle dalın bebek sampuanı dıyorum.
hem zararsız (hatta goz doktoru kırpık dıbı ıntıhaplanmasına onerıyor)
hem de ekonomık

bugun gittim markette yoktu yarin gidip eczaneden almayi dusunuyorum,
peki nasil kullaniyorsun normal yikiyormusun yuzunu :26:

bugun gittim markette yoktu yarin gidip eczaneden almayi dusunuyorum,
peki nasil kullaniyorsun normal yikiyormusun yuzunu :26:

canım ben sırf goz ıcın kullanmıyorum .komple yuzume once dalın sampuanla bır guzel kopurtuyorum,
sonra da yıkıyorum .goz yuz hepsı aynı anda yanı
cok ıyı temızlıyor gercekten .
kımyasal temızleme jellerı olsun kremlerı kopuklerı de kullandım ama ,bebe sampuanı kadar etkılısonuc almıyordum .
kımyasal kozmetık temızleyıcıler ya gozumu yakardı ya da,alerjı yapıp cıldımde sıvılceler cıkartırdı.
dalıne gectım rahatladım valla ,hem cıldım hem cebım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…