En iyi ve en zararsiz makyaj temizleyicisi?

canım ben sırf goz ıcın kullanmıyorum .komple yuzume once dalın sampuanla bır guzel kopurtuyorum,
sonra da yıkıyorum .goz yuz hepsı aynı anda yanı:KK1:
cok ıyı temızlıyor gercekten .
kımyasal temızleme jellerı olsun kremlerı kopuklerı de kullandım ama ,bebe sampuanı kadar etkılısonuc almıyordum .
kımyasal kozmetık temızleyıcıler ya gozumu yakardı ya da,alerjı yapıp cıldımde sıvılceler cıkartırdı.
dalıne gectım rahatladım valla ,hem cıldım hem cebım:KK34:

anladim canim tessekurler,yarin alicam insALLAH...
klasik olani degilmi aslinda kutusunun resmini koysan maglum y.disindayim ya :KK1:

Eklentiler

• $DALN%2~1.JPG
    $DALN%2~1.JPG
    6,2 KB · Görüntüleme: 160
Merak ettim saç derisine göre hazırlanmış bir ürün yüzdeki kılları uyarabilir mi acaba?
Sonra ahenkle dans eden bıyıklarımız olmasın?
:KK9:

yok ya kıları çoğaltacak olsa ben şampuanımn içine baphanten iğne kırıyorm saçlarımı yıkarken köpük yüzümede geliyor yüzümüde ovalıyorum bi sorun yok valla bende =)=)

Son düzenleme:
yok ya kıları çoğaltacak olsa ben şampuanımn içine baphanten iğne kırıyorm saçlarımı yıkarken köpük yüzümede geliyor yüzümüde ovalıyorum bi sorun yok valla bende =)=)

birde normal sampuanlada banyo olurken yuzumuze geliyor ciksa o zamanda cikardi:44:

walla aynen. ben çoğu zaman yüzümü temizlemek için şampuan kullanırım ama dalini duyduğum iyi oldu yarın gidip alıcam bende. zararının olduğunu hiç sanmıyorum canım bebeklere bak tüysüz yumuşacık şeyler olurmu öle şey hiç korkma sende :)

walla aynen. ben çoğu zaman yüzümü temizlemek için şampuan kullanırım ama dalini duyduğum iyi oldu yarın gidip alıcam bende. zararının olduğunu hiç sanmıyorum canım bebeklere bak tüysüz yumuşacık şeyler olurmu öle şey hiç korkma sende :)

bende alicam yarin ALLAH NASIP EDERSE:KK1::KK1:

kizlar bugun aradim taradim dalin bebek sampuanini bulamadim sanirim yasadigim ulkede yok,
bende onun yerinde johnsons baby bebek sampuanini aldim INSALLAH ayni etkiyi görürüm:26:

2012 deyiz ve sence neyin içinde kansorejen yok ? valla canım aldığımız hava bile pis yediğimiz şeylerde bile kansorejen var kafana bukadar takma. neyle yıkıcaksın yüzünü evde kendin sabun üretipmi annemde senin gibi valla :)

2012 deyiz ve sence neyin içinde kansorejen yok ? valla canım aldığımız hava bile pis yediğimiz şeylerde bile kansorejen var kafana bukadar takma. neyle yıkıcaksın yüzünü evde kendin sabun üretipmi annemde senin gibi valla :)

ben birseyden kaptimmi rahat edemem artik bide indirimdeydi 3 lü bir arada,
evde sabun uretme gibi bi imkanim yok ama saglik sonucta :KK14:

canım valla fazla takma kafana kullandığın hiç bir şey saf değil sonuçta. yaptığın makyaj bile zararlı. cilt doktoruma bende zararsız şeyler kullanmak istedğimi kansorejensz ürün tavsiyesi istediğmde adam bana ozmn dağda yaşa sen dedi düşün yani:KK1: korkma bukadar

canım valla fazla takma kafana kullandığın hiç bir şey saf değil sonuçta. yaptığın makyaj bile zararlı. cilt doktoruma bende zararsız şeyler kullanmak istedğimi kansorejensz ürün tavsiyesi istediğmde adam bana ozmn dağda yaşa sen dedi düşün yani:KK1: korkma bukadar

:KK1::KK1:haklisin galiba öyle ama 2009 da bu haberden sonra cinde felan satilmamaya baslamis gerci oye birsey olsa niye hala raflarda olsun,herkes bebegi icinde kullaniyor ay icimi rahatlattin hadi hayirlisi:KK1:

kanserojen olmayan ve %100 doğal, parabensiz bir ürün: the balm ------ balms away
vazelin gibi bir şey tüm makyajı dışarı atıyor. pamuğu alıp siliyorsun.
hatta ben siyah göz makyajı yaptığımda hafifçe masaj yaparak çıkarıyorum gözümün tüm çevresi simsiyah oluyor son ra da pamukla siliyorum birden geçiyor
gratislerde var tr d bir tek

X