En iyi ve en zararsiz makyaj temizleyicisi?

piyasadaki en iyi makyaj temizleyici kesinlikle Bioderme sensibio h20 .hem yüz hem de göz için kullanılıyor ve hiç yağlı değil.kesinlikle öneririm

Kızlar merhaba.. Ben bugune kadar bir çok makyaj temizleyici kullandım. Cildim aslında kuru ama özellikle yanaklarımda çok yogun olarak sivilce çıkıyo. En ufak bir yag hissi hissetmeden, hem cildimi hem de göz makyajımı çok iyi temizleyen Bioderma solutıon u oneririm gerçekten pişman olmazsınız.

Bioderma benm yaptığım göz makyajına cıkarmak da hep yetersiz kaldı.Zararsız mı bilmiyorum ama Haccer yüz yıkama jeli bayagı ii cıkarıyor göz makyajını.Caudalie de Biodermaya göre daha güzel bence.

Biraz önce başka bir forumda yazmış olduğum şeyi burada da paylaşayım, belki bir faydası olur: ben göz makyajımı temizlemek için bir çok şey kullandım, kimyasal ürünlerden en çok memnun kaldığım ürünler lacome ve biotherm olmuştur açıkçası. Ama şimdi kendi keşfim olan yepyeni bi yöntem uyguluyorum ve inanılmaz memnunum. Waterproof makyaj için de aynı etkiyi gösterip göstermeyeceğini bilemiyorum yalnız, tek sorun o. Şimdi bu kadar hikayeden sonra gelelim sırrı açıklamaya: gül suyu ve zeytinyağını alıp daha önceden bitirmiş olduğunuz bir göz makyaj temizleme ürünü ambalajının içine koyun. Tıpkı çift fazlı makyaj temizleme ürünü gibi iki ayrı sıvı olarak şişede duruyor. Kullanmadan önce diğer ürünlerde yaptığınız gibi çalkalayıp ikisini birbirine karıştırın ve pamuğa dökün. Uygulamayı aynen kimyasal makyaj temizleyiciler gibi yapın ve gözünüzde tek bir damla makyaj bile kalmasın :KK66: gül suyunu şişenin üçte biri kadar doldurun, kalan kısma da zeytin yağı koyun. Bu kadar basit ve sonuç harika! Kolay gelsin şimdiden :KK70: umarım deneyeler memnun kalır

Tonik niyetine de gül suyu kullanıyorum. Hem uygun fiyatlı, hem ne olduğunu biliyorsun, hem zararlı madde yok içinde hem de mis gibi tertemiz ve yumuşacık oluyor cildim. Tavsiye ederim.

Kızlar çok özür dilerim, oranları yanlış vermişim!Gül suyunu 2/3 yazacağıma 1/3 yazmışım. Yani gül suyu zeytinyağından daha fazla olacak şişede. Umarım daha denememişsinizdir :KK43: :mad: ya çok canım sıkıldı şimdi

X