Göz Makyajı En iyi kaş besleyen uzatan ürün

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

missbabygirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
20
0
arkadaşlar kaşlarımı hiç almadım ama beslenip çogalması ve uzamasını istiyorum.. Talika, Li brow vs. gibi kaş besleyici ürünleri kullanıp da memnun olanlar var mı? lütfen yardım..

Ürün felan bilmemde,ki zaten bu tür konularda ürünlerin üzerinde kocaman yazılarla nekadar "Doğal" diye yazılırsa yazılsın yinede kimyasal şeyler serpiyorlar.Demek istediğim sarımsak,bağdem yağı kullanıp sonuç alanlar var,onları denemeyi düşün istersen?

arkadaşlar kaşlarımı hiç almadım ama beslenip çogalması ve uzamasını istiyorum.. Talika, Li brow vs. gibi kaş besleyici ürünleri kullanıp da memnun olanlar var mı? lütfen yardım..

canım ben talikayı kullanmıştım geçen sene inan hiç memmun kalmadım kaşı biraz bile olsun gürleştirmedi 0 etki yaptı bende yani eminin baskasında da en fazla cok cok az gürleştirme yapar onun içinde o para hiç ama hiç değmez bence sarımsak kullan etkisini baya bi görürsün..

ben 2-3 senedir her gece hint ve badem yağı karışımı kullanıyorum memnunum şimdi sarımakta kullanmayı düşünüyorum. gündüzleri ise boşlukları kalemle dolduruyorum ve bana kaşlarını nerede aldırıyorsun şekli çok güzel diyen çok oldu. benimkiler soluk renkli olduğu için kalem kullanıyorum. iyi de oluyor. yani bence ilaç falan zararlı şeyler hatta benimkiler soluk olmasa kalem bile sürmem ama çok soluklar. bence doğal yöntemler denenmeli.

arkadaşlar yorumlarınız için hepinize teşekkürler.. sanırım ben de bu ürünlerden vazgeçtim.. bademyagı kullanıyordum zaten faydası da oldu gibi.. şükür diyelim.. yetinmeyi bilmek de güzel..

X