Dudak Makyajı en favori lip glossunuzzz hangisi??

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
B

berylla

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi berylla
En beğendiklerimizin resimlerini burda paylaşalımmyerimseniben

• Konu Sahibi berylla
şöyle yapış yapış olmayan yoğun parlaklık veren dudak parlatıcısı arıyorum renkli veya şeffaf kimse yok mu cevap verecekkksenağlama

• Konu Sahibi berylla
mybellın...şahane dolgunluk verır ve vıcık vıcıkta değil...

• Konu Sahibi berylla
e) hiçbiri
ne yazık ki şu ana kadar hem tadı hem kokusu süper olup ekstradan kalıcı ve vıcık vıcık olmayan bi lipgloss bulamamış bulunmaktayım

bu topüğe girenler bana şöle tadından yenmeyecek güzel kokulu güzel tatlı bi lipgloss önersin

• Konu Sahibi berylla
Adı üstünde gloss ruj değilki hepsi aynı yapış yapış olmayanı olmazzz

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi berylla
flormar supershine lip gloss... harikaaaaa

• Konu Sahibi berylla
arkadaşlar golden rose ultra shine rujları süper yapış yapış olmuyor yeni keşfim tavsiye ederim

• Konu Sahibi berylla
kesnlkle estee lauder
çok ürün denedm en beğendiim bu oldu
ama kokusu o kdr güsel değil onu söliim

• Konu Sahibi berylla

canım victorias secret'ın lip glossu mükemmel...ok tatlı tadı şekerli çok güzel kokuo ve vıcık vıcık yapışkan da deil istersen resim de eklerim

• Konu Sahibi berylla

kırmızısı vişneli şurup gibi kokuyor.. :roflol:

• Konu Sahibi berylla
ya pekı şeftalı pembe tonlarında onerebılecegınız varmı numarasıyla (ve mumkunse resmıyle)lutfen cunku şu reon başında duran kızlardan bıgun dayak yıcemDDD ulamıyorum bı turlu dudaklarım acık renk bı cogu renk bıle vermıyo

• Konu Sahibi berylla
vic. secret bendede var 2 tne tadı kokusu çok güzel ama bana çok yoğun geliyor.yani biraz vıcık:) jessica simpsonunkilerden birinin tadı güzeldi ama unuttum bir ara yalar bakarım:)

• Konu Sahibi berylla
Dior'un ultra gloss reflect, lipgloss'u cok hos.

• Konu Sahibi berylla

kullandiklarm bunlar isimlerini unutup fotolarini koyamadigimda cok fazla

• Konu Sahibi berylla
Maybelline Water Shine Lipgloss;

Daha ucuz olsun dersek Pastel Ultra Shine Lipglosslar da süper buyrunnnnnnnnn

• Konu Sahibi berylla
Bi lip gloss canavarı olarak kesinlikle vıcık vıcık deilse kalıcı ya da dolgun gösteren bi ürün deildir diyorum,malesef dolgunluk ve kalıcılık sağlaması için yoğun olması lazım,yoğun yapıda olmadan dolgun göstermiyorr ve yoğun olanlar da vıcık işte yapış yapış,ama fiatı çok ucuk markalarda hem dolgunlaştıran,hem kalıcı,hem vıcık olmayan bi ürün varsa bilemiyorum,100 liraya da gloss almam şahsen,aşırı alışveriş yapan bi insan olarak gloss gibi bi ürüne o kdar bütçe ayıramıyorum,memur maaşı sonuçta :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…