En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Kızlarr bende yarın gidiyorum doktora bakalım hala gelmedi bi yandan da korkuyorum kötü bişey çıkmasından 🙁

ayyy demeeeeeee. ne kadar geldi ki bi de renk önemli rengi nasıldı az tarif et bakiyim :KK70:
ay ne biliyim nasildi 😀 koyu kirmizi kahverengi karisik bir seydi ama benim ilk gunume oyle geliyor hep 🤔 sonra ben ped degisimi yaptım onda kahverengiydi. Ama baya çok geldi islakliği hissettim yani aktiğini 😀😀 Allahim tarih ettigim şeye bak çok utaniyorum suan 🫢🫢

ay ne biliyim nasildi 😀 koyu kirmizi kahverengi karisik bir seydi ama benim ilk gunume oyle geliyor hep 🤔 sonra ben ped degisimi yaptım onda kahverengiydi. Ama baya çok geldi islakliği hissettim yani aktiğini 😀😀 Allahim tarih ettigim şeye bak çok utaniyorum suan 🫢🫢
ahahahhahahahaah ya saçmalama ne utancan 😂 Kesildi mi şuan gelmiyor mu

Ama o kanama çok az oluyor diyorlar valla kafam karisti ya 🙄🙄
Hiç belli olmaz . bu belirtilerin falan belirli bir kıstası yok bence ya . Benim teyzemin yerleşme kanaması o kadar çok olmuş ki regl oluyorum zannedip hayatına devam etmiş. Hiç hamilelik aklına gelmemiş. Ümitlendirmek istemem ama her ihtimal aklında bulunsun bence

Bekle bakalim 2 3 gün tam bir geciksin ben cok garantici davranıyorum. Cunku bir kere oyle umilenip adet olmuştum ağlamıştım o derece 🙈
Dünya hassas kalpler için cehennem. 🥹 Ben de kendime cumaya kadar süre tanıdım. Cuma gününe kadar gelmezse test yapcam . Olur da benden haber alamazsanız bilin ki regl oldum bi köşede ağlıyorum 😂😂

Dünya hassas kalpler için cehennem. 🥹 Ben de kendime cumaya kadar süre tanıdım. Cuma gününe kadar gelmezse test yapcam . Olur da benden haber alamazsanız bilin ki regl oldum bi köşede ağlıyorum 😂😂
Yaaaa deme oyleee destek olacağız burda birbirimize 🩷 benimde eli kulaginda regl geliyorum diyor gümbür gümbür 🤣🤣 önümüzdeki aylara bakacağız yumurtlama gunu takip ederiz 🤗 bende 29 temmuza kadar süre tanıdım 😎

Hiç belli olmaz . bu belirtilerin falan belirli bir kıstası yok bence ya . Benim teyzemin yerleşme kanaması o kadar çok olmuş ki regl oluyorum zannedip hayatına devam etmiş. Hiç hamilelik aklına gelmemiş. Ümitlendirmek istemem ama her ihtimal aklında bulunsun bence
Yaaa yeniden ümit dogdu icime merve istemedin ama 😀😀

X