En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Merhaba🌸 bu ay takvime göre ovülasyon dönemimi değerlendirdik ancak hiçbir belirti yok😅 yalnızca vücut ısım aşırı arttı son birkaç gündür fenalık geçirecek boyutta hava da aşırı sıcak olduğu için ona bağlamış durumdayım, adete son 2 gün kaldı beklemedeyim🥲

Merhaba🌸 bu ay takvime göre ovülasyon dönemimi değerlendirdik ancak hiçbir belirti yok😅 yalnızca vücut ısım aşırı arttı son birkaç gündür fenalık geçirecek boyutta hava da aşırı sıcak olduğu için ona bağlamış durumdayım, adete son 2 gün kaldı beklemedeyim🥲
Ayy hadi senden güzel haberleri alalım inşallah 🥹🥹 başka hiç belirti yok mu ?

Normalde regl öncesi göğüslerimde sertlik ve hafiften acı olurdu şimdi hiçbir şey yok sanki regl bile olmayacağım🤣🤣

Normalde regl öncesi göğüslerimde sertlik ve hafiften acı olurdu şimdi hiçbir şey yok sanki regl bile olmayacağım🤣🤣
Hadi buyur burdan yak 😂 dünden beri kendimizi zaten gebelik belirtileri adet ile aynı diye kendimi telkin ediyordum senin hiç belirtin yok . Bünyeden bünyeye değişiyor. Ne zor şey ya . Senin ilk denemedin mi ?

hoşgeldin canım aramıza.😍 benim de göğüsler de hiç bir şey yok :KK70: ama başım fena ağrıyor daha 4 5 gunum var benim reglime sen bat ne zaman?

Siz durun bari ya guzel haberler alalim 😀😀
ya benim normalde reglime yakın beyaz süt kesiği gibi parçacıklı akıntım olurdu şuan sıvı şekilde ve sarımsı beyaz bir akıntım var birde halsizlik ara ara ağrı vuruyor kasıklarıma bakalım bekleyeceğiz 4 5 gun :) baş ağrısı moralımı bozmadı değil :KK70:

ya benim normalde reglime yakın beyaz süt kesiği gibi parçacıklı akıntım olurdu şuan sıvı şekilde ve sarımsı beyaz bir akıntım var birde halsizlik ara ara ağrı vuruyor kasıklarıma bakalım bekleyeceğiz 4 5 gun :) baş ağrısı moralımı bozmadı değil :KK70:
Bak insan vucudu ne kadar farkli ya. Normalde benimde 3 gunum var daha ama önceden geldi 😀 herkesin tepkisi farklı gercekten. Nasil olursa olsun sağlikla olsun 😊

3-4 aydır korunmuyorduk ama ciddi takibe de başlamamıştık olursa olur olmazsa da sorun değil diyorduk ama geçtiğimiz ay regl olunca bende bi sorun olabilir mi diye kadın doğuma gittim ( kist problemim oldu 2 sene arayla kendiliğinden geçti) sonra tribe girdim bu ay ciddi denemeye başladık ama ne olacak bilemiyorum tabi..

Hoşbulduk canım Çook uzun bi süre önce kayıt olmuşum ama daha bugün aktif olarak kullanmaya başladım burayı mesajları doğru düzgün cevaplayamazsam affola🤣
24 Temmuz benim bat

Kızlar ben adet bitimi 14ünden beri yani ilişki yaşıyom gün aşırı hafif mide bulantım hiç geçmedi bi ara sık idrar da oldu..yumurtlama akıntımda dün gelmeye başladı hep değerlendiriyorum bakalım😅 adete daha 16gün var tutturabilecekmiyim yada tutturduk mu 😅😅

X