En Erken Gebelik Belirtileri - Hamile Kalmak İsteyenler Buraya!🌸

Ben her şeyime baktırdım canım hsg de hiçbir problemim çıkmadı eğer engelse de pcos çıktı ben de o engel oldu eşimde azospermiye rastladılar bir sefer tüp bebek deneyimim var benim onda da negatif sonuç aldık maalesef 9 ay geçti üstünden ama 9 ay boyunca hiç çocuk için ilişki de bulunmadık zaten eşimin hormonlarından da kaynaklı çok düzenli bir ilişki yoktu biz de önceki ay ve bu ay olunca belki mi oldu mu diye bir düşündürüyor insana

hayy Alllah ya çok mu dinliyorum kendimi acaba. benim gögüslerim hiç sismedi acımıyorda ama ağrılarım çok var şuan daha 4 gunum var halbuki

Anladım canım inşallah tez vakitte anneyim yazarsın buraya Instagram da bir sayfa var takip ediyomusun acaba genelde herkes bilir. bir gebenin günlüğü... Orda kadın çok yardımcı oluyor uzun süredir gebelik isteyenlere. Ben ondan ovulasyon testi getirttim onunla ilerliyorum istersen ona bir yaz durumundan bahset

Aminnn inşallah hepimiz yazalım hepimiz tadalım annelik duygusunu..evet o kadınla ilk tüp bebeğe başlayacağım zamanlar iletişime geçmiştim Allah razı olsun yazıyordum hiç es geçmiyordu ben de bir sefer ondan almıştım ama o ay çok düzensiz yaptım ben bir de ilk alışım olduğundan neyin ne olduğunu bilememiştim o ay öyle bir geçip gitmişti..ama 2024 e girdik gireli ben sürekli bu benim senem diyip durduğumdan etrafımdaki herkes rüyasında beni hamile olarak görmeye başladı yani bir benek konusu açıldığında sanki Rabbim bir işaret veriyor gibi bebekle alakalı her şey üst üste geliyordu şimdi ise adet olsaydım Meryem ana otu getirmişti bir akrabam Umreden adetim bitince ona başlayacaktım ama gelen giden olmadığı için beklemedeyim eşim de bu sefer çok istekli çocuk konusunda..hakkımız da hayırlısı olsun hepimizin

Benim regl olacağım gün ve öncesi akıntım hıp diye kesilir bu ay ne bir kesinti ne bir şey sadece olacağım gün kan gelmeden 1 saat önce falan rengi kırmızı olmakla beraber bir akıntım olurdu sürekli bir ıslaklık sezdiğimden lavaboya da ondan çok gidiyorum hamilelikte akıntı da çoğalır diye biliyorum benim göğüsler o kahverengi kısım iyice şişmişti sabah

Merhabalarrr.Benim de bu ay adetim 8 gün gecikti.Normalde 2-3 gün haricinde asla bu kadar şaşmazdı ne oldu anlamadım cuma günü kan verdim negatif ama hala ne gelen var ne giden yarın kadın doğum doktoruna gideceğim inşallah bi sorun çıkmaz benzer durumlar yaşayan var mı acaba?

Yani benim bi hafta öncesinde alt karın bölgem de batmalar yanmalar olurdu, ve ilk defa böyle hissederdim özellikle yanma hissini belim özellikle sabahları çok ağrıydı oturunca oh derdim, göğüslerim çok şismişti ama ağrı yoktu dünden veri hafif hafif yanlardan ağrı var, ama işte bugün bat günü görünüyor şuan böyle hafif karın ağrısı oluyor böyle sanki soldan ara ara bıçak batırıyorlar göğüsler çok ağrı yok normale dönüyor gibi

Hoşgeldin Baya geçmiş aslında. Herhangi bir belirtin var mı ?

Akıntım var beyaz Bide bugün biraz belim ağrıyo tam ağrı gibi değilde değişik gebelik ve regl belirtileri nerdeyse aynı olduğu için insan korkuyo acaba hangisinden dolayı diye
Sorma. Şurda gördüğün herkes özellikle bugün deli gibi regl belirtisi yaşayan ama aynı zaman da acaba hamile miyim diyenler topluluğu .Düne kadar herşey iyi giderken bugün hepimiz ret ağrısı sancısı ve baş ağrısı ile uyandık. senin sat bat tarihleri nedir ?

evet ya neden böyle oldu dün çok enerjiktikk

Evet ya maalesef. Sat:18 Haziran Bat:15 Temmuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…